В зоні ООС загинув Богдан Бродовський. Без батька залишились четверо дітей

В зоні ООС загинув Богдан Бродовський. Без батька залишились четверо дітей
  • Чергова сумна звіста прилетіла з буремного сходу.
  • На Донбасі внаслідок ворожих обстрілів загинув наш земляк, майор 37-річний Богдан Бродовський.

Богдан Бродовський служив у 93-ій Бригаді «Холодний Яр» – заступником начальника логістики тилу.

— У 93 бригаді Холодний Яр знову непоправна втрата. Знову окупаційні війська вбили українського офіцера. Із глибоким сумом повідомляємо про загибель на передовій майора Бродовського Богдана Віталійовича, заступника начальника тилу логістики бригади, —  пишуть на сторінці Холодного Яру. — Бойовики обстріляли позиції холодноярців, офіцер отримав вибухове поранення несумісне з життям. Висловлюємо найщиріші співчуття з приводу тяжкої втрати рідним та близьким військового!

Богдан Бродовський народився 17 квітня 1984 року.

Відео дня

Був кадровим військовим із великим досвідом. Служив у Збройних Силах України з 2002 року.

«У 93 бригаді офіцер почав служити ще до початку війни. Був начальником продовольчої служби. Обіймав цю посаду й у перші роки війни. Потім ненадовго звільнявся, відновився у корпусі резерву. Далі повернувся у рідний гарнізон на Дніпропетровщині. І от, зовсім нещодавно, знову почав служити у 93-тій бригаді. Він був спокійним і добрим, люблячим батьком», — згадує його товариш по службі Сергій Олександрович, який очолював групу матеріального забезпечення бригади на початку російсько-української війни.

«Згадую його як доброзичливу людину. Дуже шкода», — каже нинішній начальник ГМЗ.

«Ми багато прослужили разом: на початку війни Богдан був начпродом бригади, а я – діловодом. Як людина він був завжди доброзичливим, ніколи не сварився, завжди приходив на допомогу. Був гарною людиною, — пригадує товаришка по службі Тетяна. — На першому місці завжди ставив свою сім’ю. У нього було четверо дітей. Пам’ятаю, коли з ним познайомилася, його донечка ходила у садок. І він завжди намагався забрати її додому сам. Іноді приводив на роботу. А ще у нього зовсім нещодавно народився синок: і року не пройшло. Не так давно родина оселилася у Вільному. Я ходила до них у гості. Це дуже велика втрата і для сім’ї, і для бригади».

 

На зображенні може бути: 1 особа та на відкритому повітрі

Не так давно родина оселилася у Вільному Дніпропетровської області.

Про це повідомив Голова ОДА Сергій Борзов.

«Наша втрата…На Донбасі внаслідок ворожих обстрілів загинув наш земляк — гайсинчанин — майор Богдан Бродовський», — написав Сергій Борзов.

«З війни Богдана не дочекалися дружина і четверо дітей…Богдана Бродовського поховають у Дніпрі. Туди із Гайсині поїхала його мати. Йому було лише 37», — повідомив Голова ОДА.

Вічна пам’ять Герою…

 

Читайте також:

Смертельний відпочинок. на Вишенському озері та в Дяківцях втопилися хлопці

Електронні петиції. просять заборонити продавати кальян біля садиби Пирогова

Івана Купала у Вінниці. Скільки заплатять за великий купальський пікнік?

Карантин в Україні продовжили до 31 серпня. Які правила змінив уряд?

keyboard_arrow_up