Українці через Дію зібрали понад 260 мільйонів гривень на армію

Українці через Дію зібрали понад 260 мільйонів гривень на армію
  • Наші військові щодня боронять рідну землю від російських загарбників.
  • Все, що можемо зробити ми, — продовжувати підтримувати ЗСУ.
  • З початку війни україніці через Дію зібрали понад 260 мільйонів гривень на армію.

Понад 260 тисяч українців вже переказали кошти на допомогу армії через застосунок Дія. Усі кошти йдуть у фонд «Повернись живим», що забезпечує наших воїнів усім необхідним.

Завдяки донатам українців вдалося купити:

  • 17 206 бронежилетів,
  • 5660 шоломів,
  • 2783 дрони,
  • 11 (22 борти) безпілотних авіаційних комплексів,
  • 4314 одиниць тепловізійної та денної оптики,
  • 16 728 засобів звʼязку (зокрема захищених),
  • 6 серверів для військ звʼязку ЗСУ,
  • 1789 ноутбуків,
  • 2763 планшети та смартфони для артилеристів та операторів БПЛА,
  • 1922 генератори, акумулятори та джерела живлення,
  • 356 одиниць саперного обладнання,
  • 7514 одиниць оргтехніки та мережевого обладнання для командних пунктів, пунктів розвідки, звʼязку,
  • 179 відеокамер різних модифікацій,
  • 10 429 одиниць медикаментів та кровоспинних засобів.

Як підтримати нашу армію? На головному екрані застосунку виберіть: «Допомогти армії» та введіть суму внеску та реквізити картки або скористайтесь Apple Pay чи Google Pay.

 

Читайте також:

Як діяти та куди звертатися. У Вінниці розробили «Дорожню карту біженця»

Пам’ятка для батьків. Як допомогти дитині під час війни, щоб вберегти її емоційний стан

Коментарі (1)
  • Читач90
    Хочу до Вас 0664354296

    Вадим.мчс

keyboard_arrow_up