Українці через Дію зібрали понад 260 мільйонів гривень на армію
- Наші військові щодня боронять рідну землю від російських загарбників.
- Все, що можемо зробити ми, — продовжувати підтримувати ЗСУ.
- З початку війни україніці через Дію зібрали понад 260 мільйонів гривень на армію.
Понад 260 тисяч українців вже переказали кошти на допомогу армії через застосунок Дія. Усі кошти йдуть у фонд «Повернись живим», що забезпечує наших воїнів усім необхідним.
Завдяки донатам українців вдалося купити:
- 17 206 бронежилетів,
- 5660 шоломів,
- 2783 дрони,
- 11 (22 борти) безпілотних авіаційних комплексів,
- 4314 одиниць тепловізійної та денної оптики,
- 16 728 засобів звʼязку (зокрема захищених),
- 6 серверів для військ звʼязку ЗСУ,
- 1789 ноутбуків,
- 2763 планшети та смартфони для артилеристів та операторів БПЛА,
- 1922 генератори, акумулятори та джерела живлення,
- 356 одиниць саперного обладнання,
- 7514 одиниць оргтехніки та мережевого обладнання для командних пунктів, пунктів розвідки, звʼязку,
- 179 відеокамер різних модифікацій,
- 10 429 одиниць медикаментів та кровоспинних засобів.
Як підтримати нашу армію? На головному екрані застосунку виберіть: «Допомогти армії» та введіть суму внеску та реквізити картки або скористайтесь Apple Pay чи Google Pay.
Читайте також:
Як діяти та куди звертатися. У Вінниці розробили «Дорожню карту біженця»
Пам’ятка для батьків. Як допомогти дитині під час війни, щоб вберегти її емоційний стан
Вадим.мчс