Подарунками підтримали незрячих вінничан, які мають проблеми із пересуванням

Подарунками підтримали незрячих вінничан, які мають проблеми із пересуванням
  • У Вінницькій територіальній первинній організації Українського товариства сліпих (УТОС) вже стало доброю традицією відвідувати своїх членів, які мають проблеми з пересуванням.
  • Приходять до них із подарунками і словами підтримки.

Як правило, подібні акції відбуваються на День людей похилого віку, який відзначається першого жовтня. Проте в цьому році через об’єктивні обставини вони були відтерміновані.

Вінничани із порушеннями зору, які мають проблеми з пересуванням, мешкають у обласному пансіонаті для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку. А також майже в усіх куточках Вінницької громади. Тому охопити понад півсотні людей за один – справа непроста. Але до цієї акції долучилося підприємство незрячих. Його директор Костянтин Ільницький надав волонтерам комфортний автомобіль, що значно полегшило їхню роботу.

Відео дня

— Для людей із особливими потребами не так важливо, що ми принесемо якийсь дарунок. Головне для них — це увага нашої організації.  Більшість хоче просто поспілкуватися, щоб не відчувати себе одинокими, — сказав голова Вінницької міської організації незрячих Віктор Зелінський.

В першу волонтери навідались до членів організації, що мешкають по всій територіальній громаді. Пізніше пройшла зустріч Віктора Зелінського із членами організації – мешканцями пансіонату. Там обговорювались проблеми цих вінничан із порушеннями зору. Їм вручили матеріальну допомогу та гостинці. Також Віктор Зелінський прийняв сім заяв на вступ в організацію від семи мешканців пансіонату, які мають інвалідність по зору.

— Подібні акції дуже втомлюють. Але ми щасливі, що принесли вінничанам у такий складний час хоча б часточку тепла, — підсумував Віктор Зелінський.

Читайте також:

Із нагоди 90-річчя Українського товариства сліпих преміювали вінничан із порушеннями зору

Майбутнім офтальмологам на зустрічі з незрячими показали засоби для компенсації сліпоти

Коментарі

keyboard_arrow_up