Анна ГУМЕНЮК
380939811000
Анна ГУМЕНЮК - Всі Статті (962)

23-летний винничанин Александр Пасечник, не взирая на свой столь юный возраст, уже стал продюсером. Парень создал собственный интернет-проект, под названием «Мюсли». Вместе со своей соведущей Маргаритой Марецкой, Саша отвечает на вопросы винницкой молодежи. Все это, естественно, записывается на видео.

Всю свою жизнь винничанка Маша занимается хореографией. Едва ли девочке стукнуло четыре года, как родители отдали ее в танцевальную студию «Болеро».

Певец и телеведущий Юхим живет и работает в Киеве. Но первое знакомство парня с музыкой произошло в родной Жмеринке. Педагог в музыкальной школе заметила у парня харизму, как у народного артиста

Винничанин Андрей с детства тянулся к сцене. В семилетнем возрасте родители отдали мальчика в музыкальную школу, где он обучался игре на фортепиано.

Сьогодні, 31 жовтня, у день соціального працівника, ветерану Великої Вітчизняної війни 90-річному Петру Грицюку держава подарувала автомобіль Geely. Дідусь каже, що чекав на свою машину 20 років.

Сьогодні, 27 жовтня, у Вінниці проходить продовжується святкування Дня автомобіліста. Усі автолюбителі могли відвідати виставку спортивних автомобілів.

Сьогодні, 26 жовтня, спеціально до Дня автомобіліста у «Мегамоллі» пройшов турнір з боулінгу між автоклубами і автомобільними компаніями.

Сьогодні, 26 жовтня, у Вінниці відзначали День автомобіліста. Організатори свята приготували для любителів автомобілів справжнє шоу. Однією з родзинок святкування було шоу з автозвуку та тюнінгу.

Сьогодні, 26 жовтня, у Вінниці відзначали День автомобіліста. Біля торгівельного центру «Мегамолл» відбулась виставка машин з різних автосалонів. Усі бажаючі могли сфотографуватись біля автомобіля та навіть сісти за кермо.

У п'ятницю, 25 жовтня, близько 21:30 на перехресті Келецька-600-річчя сталась аварія. Автомобіль марки «Honda» зупинився на червоне світло і йому в зад в’їхав «Ланос», який не відреагував на світлофор. За словами очевидців, які відмовились називати свої імена, обидва водія знаходились в стані алкогольного сп’яніння.

keyboard_arrow_up