20 хвилин
20 хвилин - Всі Статті (340)

Голова Представництва ЄС в Україні про те, як змусити громади змагатися між собою, чому угода про Асоціацію – це підготовчий етап до вступу в Євросоюз і про план Маршала Для України

«20 хвилин» зв’язалась з професором Донецького національного університету, який невдовзі має розпочати роботу у Вінниці.

Весела, комунікабельна, задоволена життям, завжди підтримаю у важку хвилину, цілеспрямована, добра, мила... Люблю: каву, книги, інтернет, рідкісні речі, квіти, музику будь-яку (від року до попси), сонячну погоду, робити подарунки, фільми, багато іншого...

Студентка торговельно-економічного інституту. Швидко закохуюсь, причому закохуюсь у найчудовіші моменти життя і намагаюся зробити їх ще більш яскравими. Люблю дарувати щастя та посмішки.

Анотация к черновику Антона

ШОУ RIA-2010 відбудеться в неділю 30 травня на "Співочому полі". Запрошуємо тернополян на грандіозне свято з розіграшем автомобіля, цінних подарунків, цікавими конкрсами та яскравою розважальною програмою. Гість свята гурт "Гайдамаки"

Голосування - "Міс 20 хвилин 2009" завершено! Вітаємо переможців конкурсу. Фото з церемонії нагородження дивіться на http://weekend.com.ua/photos/1217/

Для участі в конкурсі Міс RIA надсилайте свої фото на [email protected] Найвродливіші дівчата будуть запрошені на фотосесію до професійної студії "Positive Studio"

«Мое видение Николаева основывается на том, что это промышленно мощный и интеллектуально развитый центр северного Причерноморья Украины с богатейшей культурой и многовековой историей. Считаю, что местное самоуправление у нас обязательно станет сильным, но не автоматически, а благодаря направленным усилиям горожан».

Нещодавно мені довелося познайомитися із поетесою Миколаївщини Лілією Золотоношею. Зустріч із нею проходила 16 лютого на базі університету імені В. О. Сухомлинського. Зараз її ім’я лунає не лише на рідних південних землях, а й за кордоном.

keyboard_arrow_up