Леонід ЄЗЕРСЬКИЙ
8(097)9898012
Леонід ЄЗЕРСЬКИЙ - Всі Статті (715)

У тому, що міліція не допустить, аби хтось наживався на здоров‘ї нації, запевнив міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко під час колегії МВС за підсумками минулого року.

Зниження температури до шести градусів нижче нуля та місцями невеликий мокрий сніг очікується в Миколаєві з вівторка, 17 лютого. Про це повідомляють миколаївські синоптики.

Государственная налоговая администрация в Николаевской области напоминает, что 19 февраля 2009 года последний день уплаты:

21 февраля в 17 часов в Областном дворце культуры пройдут выборы Мистера Николаева. Предлагаем Вам познакомится с каждым из участников проекта «Mister N 2009».

Вчора, 15 лютого, дві дівчини з міста Южноукраїнськ відібрали у 30-річної жінки дублянку. Про це повідомили в центрі громадських зв’язків Управління внутрішніх справ у Миколаївській області.

Ігор Ніколаєнко, якого нещодавно затримали за хабарництво, вже не є виконуючим обов’язки голови Новодеської районної державної адміністрацї Миколаївської області.

Керівництво баскетбольного клубу «Миколаїв» підтверджує інформацію, що гравець Іван Гілевич 11 лютого самовільно покинув розташування команди. Він не поінформував керівництво про свої плани переходу в який-небудь інший клуб.

Миколаївець хотів розважитися з дівчиною, яка залицялася до нього, а вона зі своїм хлопцем пограбувала його. Про це повідомили в прес-службі Міністерства внутрішніх справ.

В Управлінні державтоінспекції в Миколаївській області буде новий начальник. Її нинішній керівник Геннадій Погорєлов поїде очолювати ДАІ Дніпропетровської області. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Юрій Луценко.

В цьому році міліція буде позбавлена бюджетного фінансування палива, автомобілів, форми, зв’язку, техніки тощо. Про це сьогодні міністр МВС Юрій Луценко заявив особовому складу Управління обласної міліції.

keyboard_arrow_up