Сергій ТАЛАЛЯН

0432555111
Сергій ТАЛАЛЯН - Всі Статті (5)

Від удару машини порозкидало в різні сторони. Такі наслідки аварії, яка сталася сьогодні, 30 вересня на перехресті вул. Воїнів Інтернаціоналістів-Порика близько 10.00.

Продукти харчування, засоби гігієни, маскувальні сітки везуть вінницькі самооборонівці в зону АТО. Загалом за останні дні туди відправили вісім машин з допомогою. Цього разу в АТО поїдуть ще й музиканти – а це співак та композитор Сергій Брайлян та гурт «To heaven». Вони підніматимуть бойових дух нашим воїнам.

В універмазі у неділю, 27 вересня, пройшла благодійна виставка-ярмарок «Творимо добро». Ідея проведення цієї виставки належить 26-річній вінницькій художниці Анні Василишиній. Незважаючи на те, що Аня пересувається на візку і може рухати лише однією рукою, вона не лише сама малює, але й ось уже вісім років навчає малюванню дітей

Пока безрезультатно. Уже два года известные правозащитники и общественные деятели требуют от Генеральной прокуратуры Украины нормального расследования дела, по поводу уголовного преследования Дмитрия Гройсмана. За эти два года прокуратура четырежды прекращала расследование. Но родные и коллеги верят, что виновные будут наказаны.

Координатор разработки, Мирослав Боцула, рассказывает изданию «20 минут» о возможностях, достижениях и развитии украинской платформы дистанционного обучения Collaborator

keyboard_arrow_up