Багачі і бідняки вінницької Феміди. Майно з декларації суддів у простих величинах

Багачі і бідняки вінницької Феміди. Майно з декларації суддів у простих величинах
  • Кваратних метрів вистачить на хмарочос, а землі більше – ніж у центральному парку.
  • Редакція RIA/20minut.ua проаналізувала декларації усіх 128-ми вінницьких суддів та знайшла серед них найбагатших та найбідніших.
  • Журналісти перевели статки людей у мантіях у знайомі вінничанам величини. 

У окремих деклараціях бачимо мільйонні і статки, і борги. А у деяких – ані копійочки, крім зарплати, за душею та ні однісінького власного квадратного метра житла. Такі вони різні – вінницькі судді.

У п’яти судах, які працюють у Вінниці, служать 128 суддів. Найбільше людей у мантіях засідають у Вінницькому міському суді (39), трохи менше у апеляційному суді Вінницької області (36). Ще є у Вінниці два адміністративні суди (Вінницький окружний адміністративний - 23 та Вінницький адміністративний апеляційний - 19) і господарський суд Вінницької області (11).

Лише одного судді, який є у списку на офіційному сайті адміністративного суду, ми не знайшли декларації. Усі інші продивилися за шістьма пунктами: нерухомість, земельні ділянки, транспортні засоби, доходи, активи і фінансові зобов’язання.

Вибрали найцікавіше – тих суддів, які задекларували найбільше, і тих, що показали найменші цифри у квадратних метрах або гривнях. Хто відзначився багатством чи бідністю – дивіться нижче у інфографіці.

Цікаво, що якщо додати, скажімо, усі разом суддівські житлові квадратні метри, то можна звести хмарочос. Такий, як найбільший у світі – 160-поверховий. А якщо просумувати показані в деклараціях суддів борги – можна купити новенький трамвайчик «ВінВей».

Відео дня

Гроші суддів редакція вирішила рахувати прожитковими мінімумами та мінімальними пенсіями, і вийшло ось що: доходів служителів Феміди вистачить, аби прогодувати усіх мешканців Гайсина. Інший варіант – двічі відреставрувати Вінницький міський суд, на який виділяють 32 мільйони.

А що стосується машин, які показали судді, то у деклараціях бачимо: дехто має аж чотири чи п’ять транспортних засобів, але 21 суддя – не має жодної машинки. Безквартирних – чотри судді. Без грошових активів та будь-яких заощаджень – 47 слежителів Феміди.  
 


Читайте також:

Найбагатший в країні ректор живе у Вінниці. Декларації з копійками і мільйонами 

На кому хата? Чиє майно вписали у свої декларації силовики Вінниці (ІНФОГРАФІКА)

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (3)
  • Антимос

    Напишіть про Руслана Романчук Вікторівна суддя вінницького міського суду
  • Oxana Klimenteva

    Жодної сенсації у цій інформації не вбачаю. Всі декларації у відкритому доступі, публікуються на публічних веб-сайтах. Перевіряються відповідними органами. Отже, всім кому цікаво дізнатись вже давно обізнані, які у кого заробітки, та хто, і як їх витрачає. Як завжди інформацію викревлено, бо жодного порівняння з попередніми статками, з діленням на членів сім"ї, і, головне, без аналізу розмірів, встановленої законом суддівської винагороди, яка, до речі, рахується за певними показниками, та не є однаковою. Видається, що тепер, це видання, кожного тижня, через відсутність фактажу для висвітлення, вкидатиме у інформаційний простір плагіат з сайту НАЗК. Та думаю, свідомі громадяни вміють проаналізувати декларації і без такою ганебної і пудбурливої інформації і не тільки, і не стільки про суддів. То чи варто, панове журналісти, лити бруд? Така тактика, лише додатково підкреслює, що через ЗМК ведеться інформаційна війна проти судової влади. І добре у цій ситуаціях лише те, що судді не відповідають "війною на війну, всі проти всіх".

keyboard_arrow_up