Завершують оснащення лікарні швидкої допомоги на Київській. ФОТОРЕПОРТАЖ

Завершують оснащення лікарні швидкої допомоги на Київській. ФОТОРЕПОРТАЖ
  • До кінця роки медичний заклад уже зможе приймати перших пацієнтів.
  • Показуємо, як нині виглядає лікарня та розказуємо, що там буде.

— Роботи по добудові головного корпусу вінницької міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги  розпочались у 2017 році. В закладі передбачено створення необхідних умов для надання висококваліфікованої екстреної медичної допомоги в умовах цілодобового стаціонару з гострими станами, що потребують високої інтенсивності лікування та догляду, — зазначають на сайті міськради.

У лікарні облаштували мережі електропостачання, вентиляції та кондиціювання.

Купили та встановили комп'ютерний томограф, рентген та УЗД апарати. Також: апарати ШВЛ, монітори пацієнта, рентгенографічна цифрова пересувна система, комплект обладнання для центрального стерилізаційного відділення та ультразвукові діагностичні системи, відеоколоноскопічна система, бронхоскоп, фіброгастроскоп, лапароскопічні стійки, комплект наркозо-дихальних апаратів, операційні столи та інше необхідне устаткування.

Загальна кошторисна вартість об'єкту — 270,3 млн грн. Це і будівельні роботи, і придбання обладнання.

— На першому поверсі облаштовують відділення екстреної медичної допомоги (зона сортування, зона очікування, діагностична зона, протишокова зона на 6 місць). На другому поверсі — відділення інтенсивної терапії на 18 місць, — зазначають у міськраді. — А на третьому — операційне відділення на 4 операційні та зала телемедицини. У підвальному приміщенні розташовані центральне стерилізаційне відділення, пральня.

Дивіться, як нині виглядає лікарня:

 

Читайте також:

В області 12 смертей від корони та 342 нових хворих за добу. Дані по захворюваності

COVID в Україні: майже 20 тисяч нових випадків та 700 смертей за добу

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (3)
  • vik n
    показуха все  показуха 100% в то воскресенье  обратился  на киевской  в трамп.пункт с сильными болями в спине.никто не осмотрел  не пощупал не сделал снимка. сделали укол  диклофенкак  за 10 грн.и вали  домой так что  штампуйте  дальше свои фоточки .
    Сергей Булка reply vik n
    А снимок чего всей спины? Или была травма а вас не обследовали после травмы? Зачастую укол Диклофенак и нужен при боли в спине если она спонтанная а дальше к семей6ому и на полное обследование
    vik n reply Сергей Булка
    да спины снимок .у меня на  тот момент  была  такая  дикая  боль.что я не мог сидеть  лежать и спать,ходить.я и туда еле пришел..и приехал к ним где то около  9 вечера и все так  говорюо спине..они направили меня к "неврологу" там вышел такой персонаж который см.на меня как на  говно.выписал мне на коленке  напр.на мрт.кот стоит 3 шт.грн.и говорит ,все что я могу  тебе помочь  это укол диклофенака.а снимок  он не хотел  делать чтобы мне яйца не  облучить  -это его слова.вот и вся укр.медецина-нет  денег ты  говно а про сем.врача я вообще молчу  это пародия сидел за  больничн.в очереди и сидел баба .тоже  кней то все от нее  отписываются и  шарахаются.лечения нет выписывают  горы таблетокэто просто жуть.к чему  мы катимся.к  гаити полная ненависть  апатия и анархия.

keyboard_arrow_up