У Вінницькій області зафіксували 66 випадків коронавірусу. Цифри по районах

У Вінницькій області зафіксували 66 випадків коронавірусу. Цифри по районах
  • Станом на 4 квітня COVID-19 виявили у 47 мешканців Вінниці.

Станом на 11.00 годин 4 квітня на території Вінницької області зареєстровано 148 підозр на COVID-19. У 75 випадках діагноз лабораторно не підтверджений, в 66 випадках виявлений коронавірус, в тому числі у 6 дітей.

Впродовж останньої доби в лабораторіях дослідили 158 зразків матеріалів від осіб з підозрою на коронавірусну інфекцію та від контактних осіб. В 5 випадках отримано позитивний результат.

Лабораторно підтверджені випадки зареєстровані:

Відео дня
  • 47 - місто Вінниця ,
  • 8 - Гайсинський район,
  • По 2 - Вінницький, Жмеринський, Крижопільський, Хмільницький райони.
  • По 1 -місто Ладижин, Липовецький, Чернівецький районах.

На даний час у лабораторному центрі є у наявності 34 набори реагентів для проведення досліджень методом полімеразної ланцюгової реакції.

 

Світлина від Центр громадського здоров’я України.

 

Коронавирус nCoV 2019 оказался заразным во время инкубационного ...

 

Для профілактики захворювання слід дотримуватись стандартних рекомендацій:

часто мийте руки або обробляйте дезінфікуючими засобами;

- під час кашлю та чхання прикривайте рот і ніс паперовою хустинкою.

- уникайте тісного контакту з усіма, хто має гарячку та кашель, мінімальна дистанція -  1,5 метра.

- не торкайтеся свого обличчя, зокрема очей, носа та рота.

- якщо маєте підвищену температуру тіла, кашель й утруднене дихання, невідкладно  зверніться по телефоном до сімейного лікаря та повідомте його попередньою про перебування в продовж останніх 14 днів у країнах де зареєстровані випадки захворювання на COVID-19;

- не споживайте сирих чи недостатньо термічно оброблених продуктів тваринного походження.

Дотримуйтесь вимог самоізоляції!

Самоізоляція – це, в першу чергу, утримання від контакту з іншими для того, щоб зменшити ризик інфікування. Самоізоляція виключає будь-які ситуації, коли ви тісно контактуєте з іншими людьми (наприклад, близький контакт віч-на-віч на відстані менше, ніж 2 метри, або тривалістю понад 15 хвилин).

Виключенням є лише звернення за медичною допомогою (тільки після консультації телефоном).

Якщо ви не впевнені, чи потребуєте ви самоізоляції, або не знаєте до кого звернутися, будь ласка, зателефонуйте на Урядову гарячу лінію: 1545

Для кого потрібна самоізоляція?

Самоізоляція потрібна, в першу чергу, якщо:

Ви очікуєте результатів тесту на новий коронавірус COVID-19.

Якщо ви близько контактували з особами, що захворіли на COVID-19.

Якщо ви нещодавно повернулись  з Італії, Іспанії, Ірану, Німеччини, Франції та  з інших країн про які повідомляється на сайті Міністерства охорони здоров’я України – навіть якщо у вас відсутні симптоми.

Якщо ви нещодавно повернулись з будь-якої країни, де зареєстровані випадки захворювання на  COVID-19 та відчуваєте кашель, ускладнення дихання та/або підвищення температури.

Скільки триває самоізоляція?

Якщо вам було рекомендовано або ви прийняли рішення про самоізоляцію, вона повинна тривати не менше, ніж 14 днів з дати настання випадку, який став причиною самоізоляції (подорож, контакт з хворим тощо).

Як підготуватись до самоізоляції?

Спробуйте спланувати час самоізоляції так, щоб у вас не виникало необхідності виходити з дому чи приймати відвідувачів та гостей. Поясність це друзям та родичам, а також обговоріть можливість дистанційної роботи із роботодавцем.

Збережіть контакти вашого лікаря, та попередньо повідомте його про причини рішення про самоізоляцію, а також оберіть контактну особу з кола ваших друзів або родичів, до кого ви будете звертатись в першу чергу за допомогою.

Що робити, якщо Ви проживаєте не одні.

Якщо ви проживаєте з сім’єю чи сусідами, потрібно ізолюватись в окремій кімнаті, яка добре провітрюється. Якщо є можливість користуватись окремою ванною кімнатою та/або туалетом, а також готувати їжу та харчуватись окремо – зробіть це.

Не забувайте про загальну гігієну, регулярне миття рук із милом, прибирання, в тому числі вологе прибирання поверхонь, гігієну кашлю, використовуйте одноразові серветки та хустинки. Під час необхідних контактів із людьми завжди одягайте медичну маску та викидайте її після використання або забруднення.

Якщо у вас є домашні улюбленці, ізолюйте себе від них також, або хоча б максимально мінімізуйте контакт із ними.

Як організувати доставку харчових продуктів?

Спробуйте мінімізувати походи в магазини. Якщо є можливість, попросіть друзів або родичів доставляти Вам продукти харчування та необхідні покупки до вхідних дверей або користуйтесь послугами доставки з дистанційною оплатою.

Що робити, якщо Вам необхідно покинути житло?

Якщо у Вас виникла гостра необхідність покинути місце самоізоляції – одягайте маску та мінімізуйте контакти із людьми. Користуйтесь антисептиком для рук та дотримуйтесь гігієни кашлю.

Що робити якщо в Вас з’явились симптоми?

Якщо під час самоізоляції у Вас з’явились симптоми (кашель, ускладнене дихання, підвищена температура, діарея) – негайно зверніться за медичною допомогою телефоном до сімейного лікаря  та повідомте йому про подорож та можливі контакти з особами, хворими на гострі вірусні захворювання.

За даними «Хмільницької центральної районної лікарні» станом 1 квітня в Хмільнику один лабораторно підтверджений випадок COVID-19.

 

Читайте також:

Свіжі дані по коронавірусу: в Україні вже 942 хворих, у Вінницькій області — 61 випадок

В Україні захворіли вже 897 людей, з них 22 летальних : головне про коронавірус за 2 квітня

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (5)
  • Юрій Насталенко

    Тому , що  було  тільки 66 тестів.
  • Альбина Рекка

    Слідкуйте за новинами та актуальною інформацією про коронавірус в Україні та світі.
    https://t.me/COVID19_news_ua

  • Katja Katerina

    Не
  • Олег

    34 набори реагентів ,і 148 підозр ,тепер зрозуміло чому кількість так повільно росте ,бо нема чим тестувати )
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
17:40 Рецепт шоколадної паски з шоколадною глазур'ю від учасниці 13 сезону МастерШеф та ТМ Зерносвіт (партнерський проект) 17:00 Відпочинок та розвантаження: ветеранам та їх родинам влаштували екскурсію до зоопарку та кото-кафе 16:16 У Вінниці та області стрімко поширюється вітрянка. Що про це варто знати батькам 16:00 Що таке лікування зубів під мікроскопом та куди звернутися у Вінниці? (партнерський проєкт) Від читача 16:51 Кіберполіція запрошує долучитись до соціального проєкту BRAMA 16:00 На Донеччині загинув 25-річний Владислав Сидорук із Дашківець 15:00 До Музею Вінниці передали ескізи малого та великого гербів міста. Їх створили у 1990-х роках 14:44 Ми порахували, скільки грошей у вінницьких нардепів. Огляд декларацій за 2023 рік 14:05 У Вінниці збирають пропозиції для Програми розвитку безбар’єрного простору громади 14:00 Цілує орден сина… Родинам полеглих Захисників вручили почесні нагороди 13:10 Куди вступити після 11 класу: огляд вищих навчальних закладів Вінниці (партнерський проєкт) 13:00 Незаконне виготовлення марок та збут контрафактної продукції: на Вінниччині викрито масштабну схему 12:08 «Мав багато гарних мрій, які прагнув втілити в життя». Загинув захисник з Барської громади 11:30 Суд взяв під варту вбивцю 21-річного Романа Панянчука 10:30 Адреси, де у Вінниці 25 квітня тимчасово не буде світла чи води 09:30 Ліквідували ще 1040 окупантів. Зведення Генштабу на ранок 25 квітня 09:25 ТОП заклад Вінниці, що має дитячу кімнату - справжній відпочинок дітям та батькам (партнерський проєкт) 08:30 Сьогодні вітаємо Марка та не кричимо на дітей. Історія та прикмети 25 квітня 08:20 Будівельні та ремонті послуги по дому. Актуальні оголошення від вінницьких компаній 21:16 Про що потрібно знати, якщо у вас сезонна алергія? Розповідає професорка медичного університету
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up