«STOP» — алкоголізм! «STOP» — куріння! «STOP» — ожиріння!». Олександр Овсянюк, лікар-нарколог (Новини компаній)

«STOP» — алкоголізм! «STOP» — куріння! «STOP» — ожиріння!».  Олександр Овсянюк, лікар-нарколог (Новини компаній)

До міста над Бугом їдуть здалеку, з останньою надією, щоб нарешті подолати алкоголізм. І бажання курити зникає повністю та відразу, навіть без попереднього утримання від паління. У чому секрет успіху? Це гармонійна єдність сучасної медицини, високого лікарського мистецтва і духовної єдності з вищим «Я». У нас лікуються не все життя, а один раз і назавжди. Це битва за кожну душу!

Яскравий приклад великої перемоги

Деякі вчені вважають, що колишніх алкоголіків не буває. Люди втрачають віру. У народі кажуть про родові прокляття. Генетики — про спадковий фактор. Але ти не став на собі хрест.

Ось доля великого переможця. Відомий латвійський композитор Раймонд Паулс не приховує, що мав проблему з алкоголем. Але він вже не випиває 57 років! І поруч врятувалася вічно молода та відома латвійська співачка Лайма Вайкуле. Вона також публічно надихає інших на перемогу над жіночим алкоголізмом. Але не всі можуть так перемагати самі. Тут потрібен глибокий поштовх і новий рівень

Свобода без коду!

Тобі пропонували кодуватися? Навіть не думай! Адже ти вже закодований на залежність, наче автоматичний безвольний робот. Гальма не працюють! Кого тут ще далі кодувати? Мета одна: «Не кодувати — розкодувати!!!». Наша головна відмінність — це альтернатива малоефективним методам.

1. Одне тільки слово «закодований» вже принижує особистість, викликає внутрішній протест і почуття неповноцінності. Так з'являється залежність навіть від «кодувальника»!

2. Кодування — лише тимчасовий «результат». А далі що? Будь-яка «стиснута пружина» рано чи пізно вистрелить в зворотному напрямку. Проблема заганяється в себе ще глибше. Будь-який «бур'ян» слід видаляти тільки з коренем! І чим швидше — тим краще.

3. Пора розібратися з цією пекельною системою. Залежна людина вже закодована на падіння: «Пий-пий-пий». Це замкнуте порочне коло по спіралі вниз. Не випадково сума всіх цифр рабської рулетки в небезпечних азартних іграх дорівнює трьом шісткам. Хіба це не код для зомбування рабів? Спочатку з'являється ілюзія радості, щастя, свята, «кайфу». Але людина духовно потрапляє в пекельну систему, немов безвольна шістка: «Від чого захворів — тим і лікуйся».

Три шістки символізують три стадії залежності: неврастенічна, наркотична і енцефалопатична. У народі кажуть: «Одержимість». Зелений змій не стукає, а вповзає. Спочатку людина не помічає смертельну небезпеку.

Не ставай жертвою обману

Сьогодні стовпи обклеєні оголошеннями: «Усунення будь-якої залежності». Багато «фахівців» роз'їжджають по містах і навіть готові прийти до тебе додому.

Звертайся за допомогою, але не купуй «кота в мішку». І не починай лікування зі 100% передоплати.

Дехто обіцяє, що ти станеш пити «зі своєю мірою і нормою». Але, за законами природи, будь-який життєвий бур'ян слід видаляти тільки з коренем! Тут ледь-ледь вагітних не буває.

Кодування — це приниження, стиснута пружина і тимчасовий результат. А далі що?

«Суспільство анонімних алкоголіків» називає хворих вічно залежними. З такою вірою далеко не заїдеш.

Дехто навіть забороняє причащатися в храмі після лікування. А де віра? Таїнство причастя — це вже не вино, а «Кров Христа». Причащатися можна завжди! Це наше законне право.

Альтернативи слабким методам

Овсянюк Олександр Григорович вилікував професора медицини, врятував хворого священика і підняв падаючого спортсмена. Тут допомагають навіть у найважчих і запущених випадках.

«Свобода без коду» — це швидкий і комплексний підхід з урахуванням індивідуальності! Лікар володіє будь-якими методами. Але для цього потрібно відразу побачити людину. Екологічний девіз простий: «Подалі від аптеки — ближче до природи». Лікар об'їздив півсвіту. І не всі його трави ростуть в Україні. А спеціальна лікувальна установка та власна методика остаточно ставить крапку.

Якщо учень перевершив вчителя — це особливий дар! Це підтверджує його рідний син, магістр психології Овсянюк Андрій Олександрович. Ось єдина команда переможців.

Антиалкогольний біологічний блок

«Біо» означає «Життя». Це колосальні приховані внутрішні резерви. Не можеш без другої чарки — повністю усуваємо тягу до першої. Тут розривається замкнуте порочне коло алкоголізму: «Від чого захворів — тим і лікуйся». Тяга до залежності зникає раз і назавжди. При дотриманні тверезості вона вже не повертається: «Не п'ю — і не тягне!»

Доктор чужими методами не користується. Потрібно тільки побачити конкретну людину і відразу стає ясно, як їй допомогти.

Куріння

У минулій статті викладено метод самостійного звільнення. Методика Олександра Осянюка «stop — куріння!» Вже приносить користь.

В крайньому випадку завжди допоможе індивідуальний прийом. Нав'язливий потяг до нікотину також усувається за 1 раз, навіть — без попереднього утримання від сигарет! Для більшості курців саме це найголовніше. Адже багато спеціалістів вимагають не курити кілька днів самостійно! Однак не кожному запеклому курцеві таке випробування під силу. Адже саме перші дні найважчі. Але тут таких проблем не буває. Олександр Григорович перед початком сеансу дозволяє викурити останню сигарету. Прийшов, поклав запальничку і цигарки — і тяга зникла назавжди! Це також «Свобода без коду».

Ожиріння

Доктор Олександр Овсянюк розробив особливе харчування «ДАО». Усувається головна причина ожиріння — нав'язлива залежність від «білої смерті». Саме так лікар називає білий хліб, сало, вершкове масло, сіль і цукор.

Тут з'являється постійне відчуття ситості! В іншому випадку вага знову повернеться назад. Але у нас — не голодна дієта, а повноцінне лікувально-оздоровче харчування! Здорову їжу можна приймати в будь-який час в необмеженій кількості, навіть без підрахування калорій. Це омолодження без целюліту. Не потрібно підраховувати калорії, робити резекцію або ліпосакцію.

І це також — «Свобода без коду».

Перемагай зло добром

Не всім «доброзичливцям» подобаються наші успіхи і результати. У мережах Інтернету періодично з’являються заразні клони. Вони піарять себе під ім'ям «Овсянюк», вказують помилковий адресу лікарського прийому. Ні собі — ні людям. Ти їх сам легко розпізнаєш. На відкриту професійну дуель їм вийти слабо. Немає з ким говорити.

Справжній сайт — ovsanuk.com. Всі інші «сайти» — небезпечні підробки. Але люди все розуміють. Лікар на хворих не ображається. Бумерангом стало зло: «Звідки прийшов — туди і пішло».

Твоє нове життя

Бери приклад з великих переможців! Залежність — твоя ахіллесова п'ята. Звернення до лікаря — це крайній захід. Добре, коли люди рятуються самі, як наші улюблені Лайма і Раймонд.

Не можеш сам — звільняється на наших сторінках. Адже в минулому випуску «РІА» вже була опублікована чітка методика Олександра Овсянюк «STOP — Куріння!!!». Вона відразу потрапила в нерв і вже рятує людей. Ця методика є також в газетах «Факти», «Вечірня Одеса», «33 канал» і на сайті «20 Хвилин»

Не знайшов нашу газету — зайди на сайт! Просто набери в будь-якій пошуковій системі одне ім'я «Овсянюк» — і ти відразу потрапиш на найсильнішу інформацію. Це справжні відповіді на головні питання. Тут є консультація, допомога і результат.

Вам потрібен лише мій поштовх, щоб не впасти, а піднятися. А потім подивіться пильним поглядом вгору — киньте і роздушіть прокляту сигарету. Нехай смітник перетвориться на квітник.

Зробіть це самі. Невже вам важко? Не зможете — допоможемо. Це ваш День!

Наш зворотній зв'язок: Вінниця, вул. Пирогова 107-А (Їхати до вул. Зодчих, 22).
Хто записаний — приймається в числі перших: 0432-57-85-10; 0432-57-17-34; 098-281-58-23.
Союз однодумців і вдячних пацієнтів.

44
5
3
2
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Вінниці за сьогодні

19:07 Безпека на Водохреща: область охоронятиме 650 поліцейських, а Вінницю - 100 18:48 Як судді обживаються в екс-готелі «Савой» photo_camera 17:05 На Хмельницькому шосе водій автобусу ледь не спричинив ДТП play_circle_filled 16:36 Платити за проїзд смартфоном: у транспорті причеплять QR-коди Від читача 14:29 Зимові змагання з мандрівництва "Снігохід 2019" 15:43 Потрійна ДТП на Блока: вулиця перекрита, є постраждала 15:21 Після побоїв однорічний хлопчик помирав кілька днів. Поліція затримала батьків 15:05 Ситуаційний центр: за вами слідкують 600 камер та штучний інтелект photo_camera 15:00 Петиція: пропонують замалювати "наркорекламу" по всьому місту 14:17 Негода на Вінниччині: рятувальники витягнули зі заметів бус з пасажирами та «швидку» 13:50 Поїхала на заробітки та зникла. Допоможіть знайти 27-річну Ларису 12:17 Не панікувати. У місті пройдуть масштабні навчання пожежників 11:33 Розбійний напад у Калинівці: підприємця душили та забрали понад 400 тисяч гривень photo_camera 11:18 У футбольному меморіалі Олега Серьогіна випускники поступилися молодшим за віком photo_camera 10:55 Де цього дня ремонтують водопровід та каналізацію? Перелік адрес 10:01 ФК «Володимир» у Вінниці в рамках Кубку України приймає команду екстра-ліги 10:00 У маленького Сашка з Вінниці лейкемія. Потрібна наша допомога 09:51 Водохреще: кому не варто купатися в крижаній воді 09:33 «Я краще посплю під ковдрою» Вінничани про купання на Водохреще photo_camera 09:07 Курс валют у Вінниці на сьогодні, 18 січня 2019 року
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Афіша та квитки на Moemisto.ua Афіша:
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up