Понад 700 вінничанок БЕЗКОШТОВНО обстежились у мамолога протягом жовтня-листопада (партнерський проект)

Понад 700 вінничанок БЕЗКОШТОВНО обстежились у мамолога протягом жовтня-листопада  (партнерський проект)

В жовтні у Вінниці проходили акції та інформаційна кампанії, покликані привернути увагу до проблеми діагностики і лікування раку молочної залози.

Оскільки саме це захворювання є найбільш поширеним видом серед злоякісних пухлин, ми пропонували завітати до вінницьких компаній - партнерів проекту «Рання діагностика раку молочних залоз - рятує життя» та отримати сертифікат на безкоштовні консультацію мамолога та УЗД молочних залоз в клініці ONKOHELP.

Понад 700 вінничанок скористались послугами та перевірили своє жіноче здоров'я. 

Студія здорової шкіри Вікторії Хачатрян долучилася до проекту «Рання діагностика раку рятує життя» (Новини компаній)

Власниця «Студії здорової шкіри» Вікторії Хачатрян долучилася до проекту, адже знає, що рак молочної залози — серед найбільш поширених видів злоякісних захворювань.

— Рак молочної залози сьогодні — це досить актуальна проблема, — говорить Вікторія Хачатрян — Ми серед клієнток студії неодноразово зустрічали таке захворювання. Тому представниці прекрасної половини, які відвідали нашу Студію, із задоволенням брали сертифікати проекту «Рання діагностика раку молочної залози - рятує життя», який дозволяв отримати безкоштовну консультацію мамолога та УЗД молочних залоз. Загалом, рекомендуємо всім дівчатам починаючи з 18-річного віку щорічно проходити огляди. Жінкам старшого віку завжди говоримо, що попри проблеми сьогодення, для себе час завжди потрібно знаходити, приділяти увагу власному здоров'ю. Адже якщо ви самі собі не будете потрібні, ви не будете потрібні своїм близьким. Долучайтесь до акції та бережіть власне здоров'я! Чекаємо вас у нашій Студії!


Інтим бутік «Make Love» долучився до проекту «Рання діагностика раку рятує життя» (Новини компаній)

Мережа магазинів «Make Love» бере участь у спільному проекті сайту 20 хвилин та вінницьких компаній «Рання діагностика раку молочних залоз рятує життя»

— Для нас дуже важливе фізичне та психологічне здоров'я як жінки, так і в цілому сімейної пари. Магазини для дорослих «Make Love» — це насамперед про здоров'я та для здоров'я, фізіологічного та сексуального. Тому ми взяли участь в цій важливій акції. Кожен відвідувач, який завітав до нас —  отримував сертифікат від проекту «Рання діагностика раку молочних залоз рятує життя».


«BUTTERFLY SPA-HOTEL» приєднався до проекту «Рання діагностика раку рятує життя» (Новини компаній)

— 2022 рік — це той рік, коли потрібно робити діагностику, адже стрес дуже впливає на здоров'я,— говорить Аліна Сімонова, керівник піар-відділу комплексу. — Зараз дуже важливо допомагати один одному, тому ми підтримали акцію  «Рання діагностика раку Молочної залози  рятує життя».


ТРЦ S)mall приєднався до проекту «Рання діагностика раку рятує життя» (Новини компаній)

— Проблема наших людей в тому, що не беруть за правило робити профілактичні огляди, агрументуючи це дефіцитом грошей або часу. Лише коли дуже болить, тоді звертаються до лікарів, витрачаючи в рази більше часу і коштів на лікування. Ми приєднались до проекту «Рання діагностика раку молочної залози рятує життя», щоб нагадати жінкам, що ця проблема щороку набуває все більших масштабів та ввести культуру піклування про своє здоров’я, в профілактичних цілях.


Магазин «Valentina Lingerie» приєднався до проекту «Рання діагностика раку рятує життя» (Новини компаній)

Ціль усієї команди магазину жіночої білизни «Valentina Lingerie» турбуватись про красу та комфорт кожної українки. Тут вірять, що справжня краса не вимірюється сантиметрами, і не підпорядковується стандартам. І дуже хочуть, аби всі жінки любили себе, почувалися впевнено та піклувались про своє здоров’я, незалежно від віку, статусу та фінансів. 


Бренд InVierno Furs приєднався до проекту «Рання діагностика раку рятує життя» (Новини компаній)

Магазин виробів з натурального хутра InVierno, який переїхав до Вінниці з Харкова приєднався до акції.

— Жінка за собою і за своїм здоров'ям зобов'язана слідкувати,— говорить Тетяна Пудеєва, власниця бренду. — Завжди ставить власне здоров'я на останнє місце, а потім доганяє вчорашній день. Я теж сама в цьому році вперше зробила обстеження, а так не правильно робити. Проект «Рання діагностика раку молочної залози рятує життя» надав вінничанкам безкоштовну можливість пройти діагностику в мамолога і дізнатися, що все з їх здоров'ям гаразд.


Компанія «Імперія м’яса» приєдналась до проекту «Рання діагностика раку рятує життя» (Новини компаній)

Завітавши у магазини «Імперія м’яса», вінничанки мали можливість отримати сертифікат на безкоштовний огляд у мамолога.

— Я, як жінка, розумію, що на сьогоднішній день захворювання на рак молочної залози набуває серйозних масштабів,— говорить Анастасія, керуюча магазином. — Тому, коли нам запропонували взяти участь у цій програмі,  ми одразу погодилися. Адже наші клієнти — це здебільшого жінки різних вікових категорій і ми дбаємо про них.

Деякі вінничанки заходили і за продукцією, і  за сертифікатом, адже чули рекламу по радіо, або знають про акцію з соцмереж. Дівчата з нашого колективу теж пройшли обстеження одні з перших. В наших жінок то грошей, то часу немає на власне здоров'я. А тут така можливість пройти обстеження безкоштовно.


Магазини «Chopper» приєдналися до проекту «Рання діагностика раку рятує життя» (Новини компаній)

Магазин «Chopper» приєднався до акції «Рання діагностика раку молочної залози рятує життя». 

— Завдяки партнерам  благодійного проекту, до яких ми також відносимось, маємо намір допомогти кожному українцю усвідомити особисту відповідальність за своє здоров’я і сформувати культуру профілактики раку молочної залози,— говорять у «Chopper». — В Україні дуже низький рівень поінформованості про РМЗ.Тільки спільними зусиллями ми можемо врятувати життя українських жінок, а саме чарівних наших вінничанок. Дякуємо всім, хто завітав до наших магазинів «Chopper» та скористався можливістю придбати безкоштовний сертифікат на обстеження. Зичимо усім міцного здоров’я, мирного неба. Віримо в нашу перемогу та наших хлопців ЗСУ. Завжди вам гостинно раді.


Видавництво «Твори» приєдналося до проекту «Рання діагностика раку рятує життя» (Новини компаній)

Видавництво-друкарня «Твори» теж брало участь в акції «Рання діагностика раку молочної залози рятує життя».

— Ми дуже раді, що мали можливість долучитись до акції «Жовтень — місяць боротьби з раком молочної залози»,— говорять в видавництві «Твори».—  В цей непростий час важливо турбуватись про себе. Стреси здоров’я не додають. Завчасне обстеження у лікаря — найкраща профілактика, адже на перших стадіях рак не болить.  Нам важливливо, щоб вінничанки були здоровими.


Ювелірна фірма «Diadema» приєдналися до проекту «Рання діагностика раку рятує життя» (партнерський проект)

— На сьогоднішній день рак молочної залози — це проблема, яку можна порівняти з епідемією, — говорить Олександр  Дерун, директор ювелірної фірми «Diadema». — По тій інформації, що я чую в ЗМІ, багато жінок хворіють на рак молочної залози і ця хвороба дуже помолодшала. Ми приєдналися до акції, по-перше, бо є потреба робити корисне у ці непрості часи. По-друге, у нашій компанії працює чимало жінок і їх здоров'я нас турбує. Ми хочемо, щоб вони були обстеженими і спокійними, що їх здоров'ю нічого не загрожує. Адже будь-яку хворобу, якщо на початковій стадії виявити, то потім легко її лікувати. Тим більше, завдяки цій акції, можна зробити УЗД і проконсультуватись у мамолога безкоштовно. 

Ми всі працюємо зараз на нашу спільну перемогу над ворогом. Хвороба, це також один із наших ворогів. Тож подолаємо її у зародку.

19:57 Вінничанин отримав Гран Прі Міжнародного фестивалю музичного мистецтва «В унісон» 18:58 Завтра початок Різдвяного посту 2022-2023. Що потрібно знати? 18:32 Перед евакуацією фермери підпалювали власні зернові склади, про які рашисти ще не знали 18:00 Вечір у колі родини. Добірка кращих мотивуючих фільмів на реальних подіях Від читача 18:52 «Гроші на оренду» від БФ «Карітас-Київ» 17:25 Кросворд від «20 хвилин»: хто живе у вінницьких лісах та парках? 17:00 Будьте пильними: вінничан попереджують про нові та старі шахрайські схеми 16:21 День ангела у грудні 2022: календар іменин, кого вітати цього місяця 15:42 Лікарня в окупованому місці: спогади головного лікаря і операційної медсестри 15:27 Безоплатна психологічна реабілітація для ветеранів. Хто і як може отримати? 15:00 Операція під час відключення світла: вінницькі хірурги врятували хлопчика 14:30 Скорпіонам — вражаючі успіхи, Козерогам — пік авторитету: гороскоп на цей тиждень (28 листопада - 4 грудня 14:01 ГРВІ та грип. В яких районах Вінницької області найбільше хворіють люди? 13:35 Місце, де мала бути міська канцелярія: історики розповіли про минуле Європейської площі 13:00 Надання домедичної допомоги при ДТП. Алгоритм дій 12:55 «Знімали кліп у суцільний темряві»: вінницька співачка Darisha презентувала щемливе відео «Мій дім» play_circle_filled photo_camera 12:01 Смачні вихідні: Клопотенко показав, як приготувати млинці на кефірі 11:30 Щоб не плакати, ми сміялись: добірка нових мемів про війну photo_camera 11:09 «22:40 — на порозі дівчина з малюком»: знайшли вінничан, які приходили у Пункт Незламності до нашої журналістки (ОНОВЛЕНО) 11:08 Гімнастки вінницького клубу «Еlite» здобули 25 нагород на відкритому Кубку Молдови photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up