Назвали три райони та місто, де найбільше хворих на грип та ГРВІ

Назвали три райони та місто, де найбільше хворих на грип та ГРВІ
  • Медики зазначають, що в області наразі спостерігається низький рівень інтенсивності захворюваності на грип та ГРВІ.
  • Однак, хворіти люди не перестають. Серед антилідерів три райони та одне місто.

Вінницький лабораторний центр МОЗ моніторить ситуацію з захворюваністю на грип та ГРВІ у Вінницькій області.

— На 48-му тижні 2020 року у Вінницькій області спостерігається низький рівень інтенсивності захворюваності на грип та ГРВІ, захворюваність склала 451,3 випадки на 100 тисяч населення та є на 20,2 % нижчим базового рівня, — йдеться у повідомленні. — Впродовж тижня за медичною допомогою з приводу  ГРВІ звернулось 6943 осіб, серед захворілих 2128 (30,6 %) дітей. Було госпіталізовано 77 осіб в т. ч. 43 дитини. Летальних випадків не зареєстровано.

Найбільше хворих у трьох районах області: Барському, Іллінецькому та Козятинському, а також у місті  Ладижин.

Відео дня

Наразі лабораторія не досліджувала жодного матеріалу. 

Грип це гостра вірусна інфекційна хвороба з періодичним епідемічним чи навіть пандемічним поширенням. Грип має симптоми, схожі з іншими гострими респіраторними вірусними інфекціями (ГРВІ), але грип за своїми наслідками є набагато небезпечним аніж інші ГРВІ. 

Наразі грип можна спутати з COVID-19. Головне не ставити самостійно собі діагнозів, а вчасно звертатися до лікаря.

 

Читайте також:

За добу понад 9 тисяч по Україні та 133 на Вінниччині. Яка ситуація з COVID-19?

Хворіє понад сім тисяч людей. Дані про COVID-19 по Вінниці та районах

Влада розглядає три варіанти повного локдауну через COVID. ОПИТУВАННЯ

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
18:06 Вінничани, тримайтесь — антициклон Bettina несе справжню спеку 17:04 Відтік учнів за кордон: яке майбутнє чекає на освіту Вінниччини? 16:31 Допоможуть у тяжку хвилину: ритуальні послуги та товари, кафе та обіди на замовлення (партнерський проєкт) 16:03 На Соборній тестують нові інтегровані зупинки громадського транспорту Від читача 17:21 День слідства - професійне свято тих, хто щоденно бореться за справедливість. Сьогодні нагородив кращих у професії. 15:02 Смертельна ДТП під Жмеринкою: 43-річний водій загинув на місці, пасажир — у лікарні 14:59 Визначили призерок «колосівського» чемпіонату з пляжного волейболу 14:31 «Її постійно капають»: що пережила 16-річна дівчина після отруєння шаурмою в Калинівці 14:12 Жмеринчанин Володимир Горлей отримав почесну Грамоту Верховної Ради України 13:08 Затримали 18-річного закладника, який розповсюджував PVP-сіль 12:36 Бізнес під сонцем. Вінницькі підприємства встановили 37,5 тисяч сонячних панелей 11:54 Прикордонники зірвали масштабну спробу незаконного переправлення ухилянтів через Дністер play_circle_filled 11:25 У Калинівці спалах сальмонельозу через шаурму! Вже відомо про 29 хворих 10:48 За десять тисяч гривень забрали життя — суд засудив нападників до довічного і 12 років ув’язнення 10:15 Медогляд дітей, абітурієнтів: медичні центри Вінниці, що пропонують швидке та комфортне обстеження (партнерський проєкт) 10:12 Скасували вже 445 рішень: триває масштабна перевірка «інвалідностей» серед посадовців 09:44 Де у Вінниці 2 липня відключили воду та світло? Перелік адрес 09:15 У Бруслинівському лісництві будують понад шість кілометрів лісової дороги 08:12 Сьогодні — День податкової служби. Іменини, заборони та прикмети 2 липня 21:00 Хлороформ, амоній і залізо знайшли у воді жителів Вінницького регіону
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up