У 2016 році у Вінниці відкрили хоспісне відділення. Створили його на базі міської клінічної лікарні №3. У минулому році паліативну допомогу тут отримали 668 пацієнтів.
У 2017 році, в міській клінічні лікарні №1 відкрили сучасну реанімацію. У закладі реконструювали відділення анестезіології та інтенсивної терапії з операційним блоком, оснастили його за сучасними стандартами європейської клініки. Для пацієнтів встановили функціональні ліжка, придбали необхідне обладнання, забезпечили підвід медичних газів й облаштували систему припливно-витяжної медичної вентиляції з фільтрацією повітря. Саме ця лікарня й стала базовою для прийняття хворих на COVID-19.
Також у 2017 році у «Центрі матері та дитини» після реконструкції відкрили сучасне відділення гінекології. Тут отримали допомогу уже понад 3 тисячі пацієнток. А також осучаснили жіночу консультацію з денним стаціонаром, яка обслуговує майже 60,5 тис. жінок.
У Вінниці крім того відкрили дві нові амбулаторії за адресами:
А ще у трьох закладах сімейної медицини покращили умови як для роботи медичного персоналу, так і для пацієнтів, а саме в ЦПМСД, які розташовані на вул. Тимофіївській, вул.Шепеля та вул. Комарова.
Варто зазначити, що кожен пацієнт має свою електронну картку.
Наразі у Вінниці триває будівництво кардіоцентру по Хмельницькому шосе, будують сучасне відділення екстреної медичної допомоги міської лікарні швидкої допомоги. А також створюють ПЛР-лабораторію в муніципальному діагностичному центрі.
Також медики, які працюють у лікувальних закладах міста, регулярно підвищують кваліфікацію та проходять стажування у клініках-партнерах в європейських країнах.
Читайте також:
Науковці визначили основний спосіб передачі коронавірусу. Це знання допоможе краще захиститися
«РозCORONовані закупівлі»: скільки коштувало лікування ковід-пацієнтів на Вінниччині?
В Україні за добу СOVID виявили у 2 141 людини. На Вінниччині дві смерті
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.
№ 16 від 16 квітня 2025
Читати номер