Безкоштовна сімейна медицина в клініці MedSun: за два місяці задекларовано 18 тисяч пацієнтів (Новини компаній)

Безкоштовна сімейна медицина в клініці MedSun: за два місяці задекларовано 18 тисяч пацієнтів (Новини компаній)
 • У Вінниці відкрився приватний медичний центр MedSun. Клініка надає безкоштовні послуги сімейної медицини. Також тут працюють вузькопрофільні лікарі. В чому переваги закладу? Як стати його пацієнтом? Ми побували в центрі і про все дізналися.

MedSun поступово розширюється. Вісім місяців тому у Жмеринці відкрив свої двері надсучасний багатопрофільний медичний центр, а тепер у Вінниці запрацювала клініка сімейної медицини. Два місяці тому заклад відкрився по вул. Політехнічній 2Р, на Вишеньці

Затишний двоповерховий центр обладнаний за новітніми технологіями. Тут завжди радо зустрічають своїх пацієнтів. Сімейна клініка MedSun є доступною людям з фізичними обмеженнями.

У центрі здоров’я MedSun приймають провідні сімейні лікарі Вінницького регіону, з якими можна укласти декларацію на безкоштовне медичне обслуговування. У Medsun  є власна сучасна лабораторія, а у клініці, - маніпуляційний кабінет.

Загалом, новітній приватний медичний заклад об’єднує велику команду досвідчених сімейних та вузькопрофільних лікарів, таких як невропатолог, ендокринолог, гінеколог, кардіолог, дитячий невролог та психолог для надання комплексної медичної допомоги. Завдяки сучасним методам та особистому підходу кожен пацієнт отримує найкраще.

Переваги центру MedSun

Центр сімейної медицини MedSun у Вінниці працює з 6 березня. За такий короткий термін у клініці вже задекларовано біля 18-ти тисяч пацієнтів.

Щоб дізнатися, чим сімейна амбулаторія MedSun відрізняється від інших подібних закладів міста і чому так приваблює пацієнтів, ми запитали у медичного директора центру, прекрасного фахівця і чудову людину Наталію Коцюк.

— Наш центр представлений висококваліфікованою командою сімейних лікарів та лікарів вузьких спеціальностей: дитячий невролог, невропатолог, кардіолог, гінеколог, ендокринолог та психолог, — розповідає Наталія Борисівна. — У нас працюють сімейні лікарі з великим стажем, деякі були завідувачі відділеннями. Вони прийшли до нас з великою базою своїх пацієнтів, які їм довіряють багато років. Ми плануємо розширяти нашу команду. В найближчі дні до нас зайде команда висококваліфікованих сімейних лікарів та лікарі за вузьким фахом.

Фахівці клініки сімейної медицини пишаються тим, що мають сучасну лабораторію, в якій роблять спектр клінічних та біохімічних досліджень в найкоротший термін. А найголовніше — лікарі сімейної медицини у центрі приймають безкоштовно, за підписаними деклараціями.

— Ми підписали договір з Національною службою здоров'я України, який дає можливість надавати безкоштовну допомогу пацієнтам, — зазначає медичний директор. — В перелік входить: звернення до сімейного лікаря, оформлення необхідної документації, проходження вакцинації згідно календаря щеплень, аналізи згідно наказу МОЗ. Також у центрі маємо гарний маніпуляційний кабінет, який дозволяє швидко і кваліфіковано надавати медичні послуги.

Центр сімейної медицини MedSun є повністю інклюзивний: тут є пандуси, комфортний ліфт, таблички зі шрифтом Брайля, які дозволяють без перешкод пересуватися у межах закладу людям з обмеженими мобільними можливостями та зниженням зору.

— Ми конкурентоспроможні, оскільки у нас висококваліфіковані лікарі, медичний персонал, — говорить головна медична сестра Олена Бабенко. — Вони пройшли дуже гарну підготовку. Лікарі у нас практично всі з вищою категорією, з великим стажем роботи, з досвідом, з багажем знань. Пацієнти кожного медика знають особисто, вони йдуть від народження з цим лікарем. Одна із ідей наших засновників — пацієнт має приходити у лікарню, як у велику родину. Ми створюємо таку атмосферу . Це в наші часи дуже важливо, щоб люди відчували себе потрібними. Ще одним принципом є дотримання всіх вимог і стандартів інклюзивності — ми маємо відповідні сертифікати. Один з наших пріоритетів — людина не має мати бар'єрності.

Засновниця та ідеолог центру сімейної медицини «MedSun» вінничанка Юлія Володимирівна розповідає, що разом із чоловіком давно прагнули відкрити сучасний медичний центр, в якому можна буде оперативно і головне якісно отримати допомогу. Бути здоровим — означає бути вільним — такий обрали девіз для закладу.

— Зараз наша країна переживає нелегкі часи, тому ми поставили акцент на інклюзії, — розповідає Юлія Володимирівна.— Оскільки йде війна, люди з особливими потребами шукають, де їм обслуговуватися. Ми надали їм таку можливість тут почуватися комфортно. Для людей похилого віку, воїнів та мам з візочками в нас є сучасний ліфт. Ним може скористатись кожен наш відвідувач. Ширина дверей, туалетні кімнати — все пристосовано для пацієнтів з особливими потребами. Також співпрацюємо з сурдоперекладачами для надання послуг нечуючим. Ми маємо відповідний сертифікат для роботи з інклюзивними людьми, це для нас було важливо.

Гарні умови праці, налагоджений контакт з пацієнтами — це дає можливість розвиватися і почувати себе комфортно в центрі MedSun.

— Основна гордість — атмосфера в колективі, — підсумовує Наталія Коцюк. — В клініці наскільки доброзичлива, щира домашня атмосфера, що вона передається пацієнту. На довірі, професіоналізмі і любові заснована наша робота. Ми віддаємо турботу і добро людям, які цього потребують. Розвиваємося в усіх напрямках.

Основний напрямок — сімейна медицина

Аби зрозуміти, наскільки у центрі MedSun комфортно пацієнтам, ми побували на прийомі у сімейних лікарів, поспілкувалися з ними. Кожному відвідувачу фахівці тут виділяють стільки часу, стільки того потрібно. На коридорах немає черг, панує дружня атмосфера.

— В нашому центрі ми прагнемо створити атмосферу доброзичливості і взаєморозуміння лікаря з батьками та їх дітьми, — розповідає лікар Надія Ліщина. — Після прийому весь час знаходимося з пацієнтом на зв'язку. Пацієнт в будь який час може подзвонити і отримати рекомендації. Ми намагаємося надавати психологічну підтримку нашим пацієнтам а також висококваліфіковану медичну допомогу. Моє бачення професії лікаря — це щоб до нас пацієнти прийшли, отримали позитив і наші рекомендації і здорові, з посмішкою повернулися додому.

— В медицині я працюю з 1991 року, — каже заступниця медичного директора Тетяна Легойда. — Після державної клініки працювати тут дуже комфортно. Загалом, лікар працює задля того, щоб отримати результат — щоб пацієнт одужав. Ми тут виділяємо стільки часу, скільки потрібно для пацієнта. Все устаткування є необхідне. З задоволенням працюється у цьому сучасному медичному закладі, яке бачить майбутнє. А ми бачимо майбутнє саме в родині MedSun.

Поговорили ми з матусями, які завітали з малечею на прийом до сімейних лікарів клініки.

— Приваблює світла атмосфера в клініці, — каже мама двох дівчаток Ірина Пінчук. — Є кулер водичку попити, є розважальний куточок, де дитині подобається проводити час, тому вона сюди спокійно приходить. Ми прийшли сюди за нашим сімейним лікарем, все тут новеньке, все нас влаштовує.

— Клініка комфортна, біля нас поруч,— говорить молода матуся Надія Шамрай. — Завжди, коли потрібно, телефонуємо — трубку піднімуть, консультацію нададуть. Нам дуже подобається.

Як підписати декларацію на безкоштовні послуги в MedSun

До сімейного лікаря звертаються пацієнти зі скаргами на стан здоров’я, щоб проконсультуватися, отримати призначення лікування та при потребі направлення на додаткові обстеження.

Які послуги безкоштовно надає сімейний лікар в клініці MedSun?

 • необмежена кількість консультацій;
 • профілактичні огляди;
 • діагностика та лікування захворювань;
 • спостереження за пацієнтами з хронічними захворюваннями;
 • вакцинація згідно Національного календаря щеплень;
 • спостереження неускладненої вагітності;
 • перелік аналізів (згідно наказу МОЗ України №504 від 19.03.2018р.)
 • направлення на додаткові аналізи;
 • направлення до вузькопрофільних спеціалістів;
 • оформлення рецептів на ліки (за програмою «Доступна медицина»);
 • видача медичних довідок та лікарняних листів.

Чому варто підписати декларацію саме у медичному центрі MedSun:

 • дотримуються принципів доказової медицини;
 • власна лабораторія для дослідження аналізів;
 • запис здійснюється на найближчий час;
 • інклюзивність.

Для підписання декларації необхідно: зателефонувати та записатись на прийом, прийти на вказаний час. Підготувати такі документи:

 • паспорт,
 • ідентифікаційний код,
 • мобільний телефон,
 • свідоцтво про народження, документи батьків/опікунів (для дітей до 14 років) та інші документи, передбачені законодавством згідно наказу МОЗ 19.03.2018 №503.

Після укладання декларації Ви можете звертатися до центру сімейної медицини у будь-який робочий час і завжди консультуватися з важливих питань щодо здоров’я та покращення якості життя.

Для укладення декларації звертайтеся за номером:

Адреса: Центр сімейної медицини MedSun: м. Вінниця, вул. Політехнічна, 2Р (р-н Вишеньки)
Філія: м. Жмеринка,вул. Магістральна, 8а

Графік роботи: Пн.-Пт. 08:00 - 20:00;
Сб. 09:00 - 13:00;
Нд. Вихідний.

Сайт: medsunclinic.com.ua
Інстаграм: medsunclinic_vn
Фейсбук: medsunclinic_vn

Завітайте до MedSun і приєднуйтеся до тих, хто вже обрав персоналізовану медичну підтримку! Ваше здоров’я — це наш обов’язок, і ми завжди раді надати вам якісні послуги з сімейної медицини. З турботою про вас, медичний центр MedSun.

"Бути здоровим - означає  бути вільним"

keyboard_arrow_up