У Жмеринці відкрили «MedSun» — надсучасний багатопрофільний медичний центр з діагностикою і лабораторією (Новини компаній)

У Жмеринці відкрили «MedSun» — надсучасний багатопрофільний медичний центр з
діагностикою і лабораторією (Новини компаній)
  • Радісна новина для регіону, всіх мешканців Жмеринки та навколишніх районів: двері надсучасного медичного центру здоров'я «MedSun» відкрилися для відвідувачів. Заклад зібрав провідних фахівців Вінниччини, є доступним людям з фізичними обмеженнями. Розповідаємо, чим унікальний «MedSun», та як відбулося відкриття закладу.

Отримати консультацію сімейного лікаря та вузького спеціаліста, пройти діагностичне обстеження на новітньому медичному обладнанні, дізнатися результати аналізів одразу в лабораторії, отримати лікування в кімнаті денного перебування — все це можна зробити у Жмеринці, в сучасному центрі здоров'я «MedSun».

Урочисте відкриття супер сучасного медичного закладу відбулося 28 вересня. Під оплески гостей свята, власники центру здоров'я «MedSun» Юлія та Василь Нікіторович перерізали стрічку клініки. Після цього керівники закладу жмеринчанам, колегам-медикам, друзям та представниками ЗМІ, презентували своє дітище. Всі присутні мали можливість пройтися затишними і функціональними кабінетами закладу, поспілкуватися з лікарями центру.

Власники клініки давно мріяли відкрити саме такий сучасний медичний центр на теренах Вінниччини, у якому будуть надавати різні види допомоги, консультування, обстеження і лікування. При цьому акцент був поставлений на якості і зручності обслуговування, наявності техніки нового покоління.

А головне — щоб заклад був доступний людям з фізичними обмеженнями. Для цього на всіх трьох поверхах облаштували спеціальний підйомник для підняття людей з інвалідністю на будь-який поверх.

В сучасному центрі здоров'я «MedSun» фахівці надають допомогу у таких напрямках: ендокринологія, косметологія, гінекологія, офтальмологія, отоларингологія, педіатрія, дерматологія, гастроентерологія, кардіологія, урологія, проктологія, невропатологія, косметологія, травматологія, психологія, подологія, сімейна медицина.

Медцентр оснащений надточним діагностичним обладнанням. Тут, на апаратах нового покоління, можна пройти ендоскопічну, отоларингологічну (лор комбайн), офтальмологічну, гінекологічну діагностику.

Загалом, в клініці пацієнтів очікує:

  • Топові спеціалісти
  • Новітнє обладнання
  • Широкий спектр послуг
  • Інклюзивність
  • Сучасна лабораторія та вакцинація
  • Дитячий куточок
  • Зручність та комфорт

Власниця центру здоров'я «MedSun» вінничанка Юлія Нікіторович розповідає, що разом із чоловіком давно прагнули відкрити сучасний медичний центр, в якому можна буде оперативно і головне якісно отримати допомогу. Бути здоровим — означає бути вільним — такий обрали девіз для закладу.

— У центрі здоров'я працюють найкращі лікарі з Вінниці, прийом здійснюватимуть також сімейні лікарі і вузькі спеціалісти, — говорить власниця центру здоров'я «MedSun». — Ми створили нові робочі місця, і надаємо жителям громади можливість одержувати якісні медичні послуги. Дуже приємно, що нам назустріч пішла міська влада міста Жмеринки, вони радо зустріли інвестора з Вінниці.

Центр пишається тим, що має безбар'єрний доступ для всіх категорій населення і людей з інвалідністю.

— Зараз наша країна переживає нелегкі часи, тому ми поставили акцент на інклюзії, — розповідає Юлія Нікіторович.— Оскільки йде війна, люди з особливими потребами шукають, де їм обслуговуватися. Ми надали їм таку можливість тут почуватися комфортно. Для людей похилого віку, воїнів, звичайних людей, в нас є спеціальні підйомники, замість незручних пандусів, які замовили з Австрії. На них можна піднятися на будь-який поверх. Ширина дверей, туалетні кімнати — все пристосовано для таких пацієнтів. В Києві ми отримали сертифікат для роботи з інклюзивними людьми, це для мене було важливо.

«MedSun» — це унікальний простір, де здоров'я клієнтів завжди буде на першому місці. Команда досвідчених фахівців готова надавати якісні медичні послуги за помірну ціну, діагностику та лікування з урахуванням сучасних методик і технологій. Тут працюють фахівці усіх напрямків.

—Також ми плануємо співпрацювати з НСЗУ, тобто у нас працюватимуть і сімейні лікарі,— додає власниця «MedSun». — Підписуючи договори з ними, люди матимуть можливість здавати безкоштовно аналізи, проходити УЗД — там цілий пакет послуг. Класні фахівці, класна діагностика, найсучасніше обладнання — ми хотіли створити клініку нового покоління, теплий, атмосферний заклад, і, на мій погляд, нам це вдалося.

Ультразвуковий апарат в «MedSun» — найкращий не лише в регіоні, а й в Україні. Дуже гарне лабораторне оснащення. В найближчих планах керівництва — закупити нові технічні засоби, щоб йти на крок уперед.

— Тут все продумано для людей. Я тут працюю з задоволенням, в команді професіоналів, — говорить Наталія Коцюк, головна лікарка «MedSun». — Це клініка завтрашнього дня. Тут все обладнано за світовими стандартами. Плануємо придбати апарат МРТ, який працюватиме без опромінень, сучасний мамограф. До відкриття ми працювали місяць в тестовому режимі. За цей невеликий проміжок часу вже встигли знайти своїх пацієнтів-жмеринчан, також до нас приїздять люди з сусідніх районів.

— Певно, навіть у Вінниці немає таких потужних центрів здоров'я, як «MedSun», — каже Олена Бабенко, головна медична сестра. — Медзаклад оснащений надсучасним обладнанням. Якщо це золотий фахівець і є таке обладнання, то буде найточніший результат вашого обстеження. Ми для цього багато працювали: багато шукали, багато консультувалися, ми пишаємося тим, що маємо сьогодні.

Запрошуємо відвідати медичний центр «MedSun» у Жмеринці та переконатись у високій якості послуг. Довірте своє здоров'я надійним професіоналам!

Сайт: medsunclinic.com.ua
Інстаграм: medsunclinics
Фейсбук: medsunclinics
Графік прийому: Пн. - Сб. 09:00 - 19:30; Нд. 9:00 - 14:00
Телефонуйте: 0-800-213-999 (безкоштовно), (073) 000 55 18
Адреса: м. Жмеринка,вул. Магістральна, 8а

keyboard_arrow_up