Юнацька «Нива» із рекордними показниками виграла міжнародний турнір «Utmost Cup»

• Потужна команда ДЮСШ «Нива» 2011 року народження продовжує встановлювати рекорди і підкорювати нові вершини.
  • Юні вінницькі футболісти під керівництвом Петра Анісіма і Юрія Коваля вже втретє виграли міжнародний турнір «Utmost Cup».
  • Причому із фантастичним показником забитих і пропущених м’ячів: 17:0!

«Utmost Cup» проходив з 14-17 жовтня у Вінниці. Стартували 40 команд. На груповому етапі нивівці подужали «Чорноморець»- 2 (Одеса) – 1:0, «Столицю» - 4:0, ФК «Чернігів» - 5:0 і ДЮФК «Дніпро» - 1:0.

В ¼ фіналу вінничани розгромили «Кремінь» (Кременчук) – 3:0. В ½ фіналу переграли «Оболонь» (Київ) – 2:0. В напруженому фіналі «Нива» із мінімальним рахунком 1:0 здолала одеський «Чорноморець». Вирішальний м’яч провів Іван Грицюк.

Без жодного пропущеного

-Наша команда вперше виграла «Utmost Cup» без жодного пропущеного м’яча. Сьогодні це найсильніший дитячий футбольний турнір не лише в Україні, але й країнах ближнього зарубіжжя.  На це змагання лише столичне «Динамо» не приїхало, але ми і його раніше обігрували. Нашими юними гравцями нині вже цікавляться відомі команди – «Рух», «Динамо» (Київ) тощо. Водночас було б добре, якщо б вони з часом продовжували свою футбольну кар’єру саме у рідному місті, – сказав тренер ДЮСШ «Нива» 2011 р. н. Юрій Коваль.

На урочистому нагородженні футболісти «Ниви» отримали й низку індивідуальних призів. Кращим гравцем команди був визнаний Ілля Литвишко. Кращим бомбардиром турніру став Тимофій Коваль, а найкращим гравцем «Utmost Cup» - Данило Шлехт. Цікаво, що в нападі чемпіонів, серед інших форвардів, грала й дівчинка - Дарина Дзись.