"Вінниця біжить": Хто першим пробіг 9 км і отримав 5000 грн

"Вінниця біжить": Хто першим пробіг 9 км і отримав 5000 грн
  • Наймасовіший забіг в історії міста "Вінниця біжить" подолав дистанцію на 1 км та 9 км та визначив переможців.
  • Трійка переможців серед чоловіків та жінок на 9 км нагородили медалями та грошовими призами.
  • За 1 місце - 5000 грн, за 2 місце - 3000 грн, 3 місце - 1000 грн.

Першим серед чоловіків, дистанцію 9 км пробіг Василь Коваль (27). Чоловік майстер спорта, член збірної України з легкої атлетики. Готується до Кубку України, який відбудеться 7-8 червня в Луцьку.  


- Я з Житомира, але тренуюся у Вінниці, минулого року на "Вінниця біжить" став срібним призером на дистанції три кілометри, цього року прибіг першим 9 км, приємно, - каже Василь Коваль. 
 


Другим фінішну пряму на дистанції 9 км перетнув минулорічний переможець "Вінниця біжить" Сергій Рибак (30). Чоловік майстер спорта з легкої атлетики, займається спортом 12 років.
- Цього року ми з Василем Ковалем помінялися місцями на п'єдесталі, - каже Сергій Рибак. - 
Дуже вдячний організаторам цього заходу і людям, які вздовж траси підтримували нас. Дистанція була набагато більша і дуже багато людей виходили до нас, підтримували та вболівали.

Відео дня

Бронзовим призером "Вінниця біжить" на дистанції 9 км став Анатолій Демидов (31), з міста Тульчин.
- У "Вінниця біжить" приймаю участь вперше, і дуже задоволенний, - говорить Анатолій. - Займаюсь легкою атлетикою вже 11 років, майстер спорту. 

Переможці на дистанції 9 км серед жінок:

Перше місце серед жінок зайняла Віра Овчарук (36), майстер спорту з легкої атлетики. Жінка виступає на марафонах 42 км 195 м, особистий час має 2.37 хв. 
- Вигравала марафони в Філадельфії США, Англії, останній марафон був 7 травня в Германії, там я була другою, - каже Віра Овчарук. - У Вінниці бігла вперше, і дуже задоволена трасою та звичайно перемогою.

Любов Суховірська (30) раніше займалася легкою атлетикою, кандидат в майстри спорту. Потім пішла в декрет, перерва у спорті була сім років. Вже вісім місяців дівчина знову займається. 
- Марафонів ніколи не бігала, був лише напівмарафон в університеті, - каже Любов Суховірська. - Також це перша моя участь на "Вінниця біжить" і емоції переповнюють. 

Третє місце в дистанції 9 км серед жінок посіла Наталія Семенович (22 роки) кандидат в майстри спорту з легкої атлетики. 
- Вперше приймаю участь у "Вінниця біжить", було дуже класно, - каже Наталія.  
    

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (11)
  • Bogdan Severin
    Майстри спорту  змагаються з любителями, цікаво..

    Не коректне оцінювання,  не логічно. Сам титул - МС, це вже говорить про те, що пересічному громадянину ніх не світить при змаганні з ним ))
    Олег Горобець reply Bogdan Severin
    Від імені команди організаторів відповім наступне. Ми рухаємось від простого до складнішого. Три роки ми не розділяємо учасників. Кожен бажаючий може взяти участь. Можливо надалі ми зможемо організувати забіги для різних категорій - спортсменів та не-спортсменів. В світовій практиці є обидва варіанти - і з розділеними категоріями і єдиним стартом.
  • Банду Геть!

    Мастера спорта по легкой атлетике приняли хороший допинг  и выиграли дистанцию 9 км у школьников и пенсионеров.  А брали пробу на финише на допинг? Или лам итак сойдет? Но почему мало МС и КМС приехали в Винницу ? Про чемпионов мира и Европы уже молчим....  Да нормальному спортсмену стыдно участвовать в таких ШОУ))))))





    ха ха ха ха ха ха ха ха  и еще раз ха)

  • Ирина Бойчук
    Не дивно- перемогли спортсмени та спортсменки. А як щодо простих не дуже спортивних людей: от мiж ними треба було теж зробити мiсця з переможцями, а так не цiкаво та спрогнозовано.
    Уголовникам тюрьмы reply Ирина Бойчук
    Надо было еще чемпионов мира и Европы по легкой атлетике пригласить... А вообще   для  таких мероприятий где участвуют все жители города это смех  выступать проф спортсменам  легкоатлетам.

    Почему не было  спортсменки с мировым именем Добрыньски  , могли бы и Кличка пригласит)))))





    ))))
    Задунайский Торонтуй reply Ирина Бойчук
    + много. Нечестно ставить профи туда, где бегут любители.
  • Андрей Ильящук
    це круто)) молодці організатори))

    а який час показали спортсмени переможці?))
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
12:22 У Могилів-Подільському районі сімейна сварка ледь не закінчилась трагедією play_circle_filled 11:56 АРМА шукає управителів для двох спиртзаводів Жеваго на Вінниччині: хто зможе взяти на себе активи? 11:25 Під час пиятики в Шаргороді чоловік побив знайомого ногою по голові 11:11 Вінниця в Instagram. Кращі фото за тиждень, що минає Від читача 14:59 Регіональний форум «10 років. Пробація – майбутнє зараз» у Вінниці 09:55 Книжковий фестиваль у Вінниці: що пропонує VinBookFest play_circle_filled 09:15 Травень - місяць обізнаності про меланому: чому варто обстежити родимки і де це зробити у Вінниці (партнерський проєкт) 08:52 У Вінниці попрощаються з полеглим воїном Юрієм Білим 08:12 Сьогодні Всесвітній день руху для здоров’я. Історія, заборони та прикмети 10 травня 21:00 Тут творилась історія: сторінки минулого Гонтівки 20:07 Весна — сезон загострення астми. Чому хвороба завдає шкоди дитячому організму і як з цим боротись 19:46 Вихідні не для пікніка: на Вінниччині обіцяють холод та дощ 18:44 Пʼять порад від лікаря, як обрати сонцезахисні окуляри для дітей 18:18 Субсидія на оренду житла для переселенців: як працює новий механізм допомоги 18:15 Гурт ТІК святкуватиме 20-річчя у Вінниці великим концертом просто неба 17:05 В Томашпільській громаді врятували підлітка, який замерзав у полі на шляху додому play_circle_filled 16:12 На Хмельницькому шосе зіткнулися Volkswagen та Nissan. ВІДЕО play_circle_filled 15:35 Де купити квіти до Дня матері: кращі локації, контакти та швидка доставка (парнерський проєкт) 15:14 Схема на 150 мільйонів: як «свої» вигравали тендери, а готівку ділили 14:10 У Вінниці майже кожен другий багатоквартирний будинок має ОСББ
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up