Вінницькі клуби «ЯСКО» і «Автофішка» здобули медалі Всеукраїнського футзального турніру у Львові

- Восьмого січня фінішував ХIX Всеукраїнський турнір з футзалу серед аматорських колективів «LVIV OPEN CUP-2023».
- Змагання проходило в одному з найкращих залів міста Львів, в палаці спорту «Галичина».
Серед команд-учасниць були найкращі аматорські команди Києва, Одеси, Львова, Рівного, Вінниці, Броварів. У «Golden Division» Вінниччину представляв клуб «ЯСКО». Він успішно подолав груповий етап, завершивши його на першому місці в групі. В півфіналі «ЯСКО» помірявся силами із «Майфоном» (Черкаси). Наші земляки впевнено перемогли — 3:0!
В фіналі вінницькі футзалісти, на жаль, із рахунком 1:3 програли команді TEAMFOOTBALL (Львів). Отже, в активі «ЯСКО» — срібні медалі Всеукраїнського турніру. Бронзу здобула ще одна львівська команда «Галицька здоба», яка переграла «Майфон» — 4:1.
Паралельно проходили змагання в «Silver Division». Там Вінницю представляла команда «Автофішка». Вінничани дійшли до півфіналу, де поступилися «Мрії» (смт. Шкло) – 1:2. А ось в матчі за бронзу наш колектив «Автофішка» переміг «Київтеплоенерго» (Київ) – 3:1.
Читайте також:
Чемпіон світу і гравці Прем’єр-ліги боролися за новорічний футбольний Кубок у Вінниці
«Нива» заявилася до зимового Кубку професіональної футбольної ліги України
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.
Невже так тяжко написати, зо ще одна команда з Вінниці була на турнірі та здобула 3-є місце сільвер ліги?
Не варто так ображати тих людей котрі серед СССР були ув'язнені, та працювали в в'язниці як раби.
Ви - служба новин- чи "Шарашкина контора "!?