Вінницькі клуби «ЯСКО» і «Автофішка» здобули медалі Всеукраїнського футзального турніру у Львові

• Восьмого січня фінішував ХIX Всеукраїнський турнір з футзалу серед аматорських колективів «LVIV OPEN CUP-2023».
  • Змагання проходило в одному з найкращих залів міста Львів, в палаці спорту «Галичина».

Серед команд-учасниць були найкращі аматорські команди Києва, Одеси, Львова, Рівного, Вінниці, Броварів.  У «Golden Division» Вінниччину представляв клуб «ЯСКО». Він успішно подолав груповий етап, завершивши його на першому місці в групі. В півфіналі «ЯСКО» помірявся силами із «Майфоном» (Черкаси). Наші земляки впевнено перемогли — 3:0!

В фіналі вінницькі футзалісти, на жаль, із рахунком 1:3 програли команді TEAMFOOTBALL (Львів). Отже, в активі «ЯСКО» —  срібні медалі Всеукраїнського турніру. Бронзу здобула ще одна львівська команда «Галицька здоба», яка переграла «Майфон» — 4:1.

Паралельно проходили змагання в «Silver Division». Там Вінницю представляла команда «Автофішка». Вінничани дійшли до півфіналу, де поступилися «Мрії» (смт. Шкло) – 1:2. А ось в матчі за бронзу наш колектив «Автофішка» переміг «Київтеплоенерго» (Київ) – 3:1.