Вінничанка здобула дві срібні медалі на Чемпіонаті світу з кульової стрільби

Вінничанка здобула дві срібні медалі на Чемпіонаті світу з кульової стрільби
  • Анастасія Жученко посіла два призових місця на Чемпіонаті світу з кульової стрільби серед юніорів.

Анастасія — учениця «Вінницької обласної ДЮСШ стрільби», брала участь у Чемпіонаті у складі збірної команди України та здобула дві срібні медалі у вправах ГП-12 та ГП-11а (стрільба з гвинтівки по рухомій мішені на 10 метрів (60 та 40 пострілів)).

 

«Вітаю спортсменку та тренерів Людмилу Василюк та Олену Климчук з успішним виступом на Чемпіонаті світу», — привітав вінничанку начальник Вінницької ОВА Сергій Борзов.


Читайте також:

У команді поповнення: у футбольному клубі «Нива» з'явилось п'ять новачків

Вінницьку молодь запрошують на секцію вітрильного спорту. Заняття безкоштовні

Подякуй журналісту гривнею icon Подякуй журналісту гривнею
...
Михайло КУРДЮКОВ - автор цього матеріалу. Ви можете подякувати йому та надихнути на нові корисні матеріали
Закинути на Банку

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • Новини Вінниці на 20хвилин
    Завжди свіжа та перевірена інформація на нашому Телеграм-каналі 👉 https://t.me/+i-ok5yoWHO0xNTQ6

keyboard_arrow_up