Вінничанка здобула дві срібні медалі на Чемпіонаті світу з кульової стрільби
- Анастасія Жученко посіла два призових місця на Чемпіонаті світу з кульової стрільби серед юніорів.
Анастасія — учениця «Вінницької обласної ДЮСШ стрільби», брала участь у Чемпіонаті у складі збірної команди України та здобула дві срібні медалі у вправах ГП-12 та ГП-11а (стрільба з гвинтівки по рухомій мішені на 10 метрів (60 та 40 пострілів)).
«Вітаю спортсменку та тренерів Людмилу Василюк та Олену Климчук з успішним виступом на Чемпіонаті світу», — привітав вінничанку начальник Вінницької ОВА Сергій Борзов.

Читайте також:
У команді поповнення: у футбольному клубі «Нива» з'явилось п'ять новачків
Вінницьку молодь запрошують на секцію вітрильного спорту. Заняття безкоштовні
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.
-
Новини Вінниці на 20хвилинЗавжди свіжа та перевірена інформація на нашому Телеграм-каналі 👉 https://t.me/+i-ok5yoWHO0xNTQ6