Вінничани вибороли 30 медалей на чемпіонаті України зі спортивної радіопеленгації

• З 4 по 7 квітня 2024 року в Бережанах Тернопільської області відбувся чемпіонат України серед дорослих, юніорів та юнаків зі спортивної радіопеленгації.
  • У змаганнях взяли участь близько 100 спортсменів з дев'яти регіонів країни, які впродовж чотирьох днів боролися за першість у лісах Тернопільщини.

Блискучий результат продемонстрували вихованці Вінницької спортивної школи №2 під керівництвом Заслуженого тренера України Сергія Зеленського.

З Бережан команда привезла 12 золотих, 4 срібних та 14 бронзових медалей.

Чемпіонами України стали:

• Володимир Конончук (хлопці 12 років і молодші),
  • Софія Чигур (дівчата 12 років і молодші),
  • Олександр Богуславський (юнаки 12-14 років),
  • Аліна Солоненко (дорослі),
  • Олександр Марчук (дорослі),
  • Василь Колодяжний (дорослі, старші 50 років).

• Володимир Бездітний (дорослі),
  • Олександр Човган (дорослі, старші 50 років).

Важливо зазначити, що у командному заліку спортсмени Вінницької області здобули 23 золотих, 11 срібних та 20 бронзових нагород.

Завдяки злагодженій командній роботі та якісній підготовці спортсменів збірна команда Вінницької області посіла третє загальнокомандне місце. А юніори і дорослі стали чемпіонами України аж у 23-х заліках.

Результати змагань свідчать про високий рівень майстерності вихованців Вінницької спортивної школи №2 та їхню невтомну працю на шляху до перемоги.