В пам'ять про загиблих КОРДівців у Вінниці провели футбольний турнір

• У Вінниці 20 травня відбувся фінал турніру з мініфутболу, присвячений увічненню пам’яті загиблих працівників управління КОРД під час захисту України від російської агресії.
  • На поле вийшли команди силових структур. Їх було 11. Розповідаємо, хто змагався та переміг.

Турнір пройшов на базі Вінницького ліцею №35. Розпочався з хвилини мовчання. Вшанувати пам’ять усіх жертв російського терору та дев’ятьох бійців вінницького КОРДу, які захищаючи Україну загинули минулого року.

Змагались збірні команди рятувальників, патрульної поліції, поліції охорони, державної міграційної служби, 24-го прикордонного загону імені Героя України старшого лейтенанта В’ячеслава Семенова, військових частин 3008 і 3028 Національної гвардії України та Харківського національного університету внутрішніх справ, Національної академії НГУ й Вінницького вищого професійного училища Департаменту поліції охорони.

Виступила і збірна команда правоохоронців Головного управління Національної поліції у Вінницькій області.

Гра тривала кілька годин. Спорт об'єднував та надавав сил, як спортсменам, так і їх вболівальникам.

— За підсумками змагань перемогу та перехідний кубок здобула збірна команда Харківського національного університету внутрішніх справ, — розповідає поліція Вінницької області. — Друге місце посіла команда 24-го прикордонного загону імені Героя України старшого лейтенанта В’ячеслава Семенова, третє — команда ГУНП Вінниччини.

На завершення полковник поліції Олег Кашперук вручив спортсменам кубки, медалі та цінні подарунки.