Яна Шелемба з Вінниччини здобула перше місце зі змішаних єдиноборств на Кубку України

• З 15 по 17 грудня у Києві відбувся Кубок України зі змішаних єдиноборств ММА серед молоді та дорослих.
  • Спортсмени, які представляли збірну Вінниччини, вибороли призові місця.

Як повідомляє Вінницька обласна федерація змішаних єдиноборств ММА, в результаті змагань четверо спортсменів, які представляли Вінницьку область, вибороли одне «золото», два «срібла» та одну «бронзу».

Збірну області представили:

• Яна Шелемба — І місце ( клуб «Гепард» м.Тульчин , «Легіон-13» м.Вінниця).
  • Анастасія Городівська — ІІ місце ( клуб «Боєць» м.Хмільник).
  • Олександр Соловей — ІІ місце (клуб «Сапсан» смт .Чечельник).
  • Володимир Бойчук — ІІІ місце( клуб «Гепард» м.Тульчин, «Легіон-13» м.Вінниця).

За результатами командного заліку збірна Вінниччини замикає п’ятірку кращих команд України.

Відео дня

Нагадаємо, на змаганнях, які відбулися в Албанії, Яна Шелемба стала чемпіонкою світу зі змішаних єдиноборств ММА серед молоді. У змаганнях брали участь спортсмени з понад 40 країн світу. Виступала спортсменка у ваговій категорії до 56,7 кг.

Яна родом із села Ілляшівка Тростянецької громади. Дівчина навчається у вищому професійному училищі міста Тульчин. Тренується у місцевому Клубі Бойових Мистецтв «Гепард». Свій спортивний шлях дівчина розпочала у місцевому спортивному клубі «Ілля Муромець». До участі в чемпіонаті Яна тренувалася наполегливо, адже мала за мету потрапити у національну збірну та представити Україну на світовому рівні.

ТОП-10 спортивних команд Вінниччини. Рейтинг RIA та «20 хвилин»