Співоча арт-терапія. У психоневрологічному будинку-інтернаті Вороновиці влаштували концерт

Співоча арт-терапія. У психоневрологічному будинку-інтернаті Вороновиці влаштували концерт
  • Для колективу художньої самодіяльності вінницького підприємства незрячих стало традицією проводити концерти у закладах нашої області, де мешкають люди з особливими потребами.
  • Цього разу колектив радо зустрічали мешканці Вороновицького психоневрологічного будинку-інтернату.

— Мешканці завжди раді культурним заходам. Адже до нас такі гості приїжджають рідко, — сказала очільниця Вороновицького психоневрологічного будинку-інтернату Лілія Комар.

Концертна програма «А мати вишивала рушники» пройшла на одному диханні. І все завдяки дуже чутливій і вдячній публіці. До самого від’їзду слухачі дякували вінницьким митцям за чудові миттєвості арт-терапії.

Тим часом голова правління вінницької територіальної первинної організації Українського товариства сліпих Віктор Зелінський зустрівся із членом організації Валерієм Поляковим, що мешкає в будинку-інтернаті. Із Лілією Комар він домовився щодо подальшої співпраці. Адже в будинку-інтернаті є ще кілька осіб, які мають бажання стати членами УТОС.

Відео дня

Гості з Вінниці передали керівництву та мешканцям закладу щирі вітання від директора вінницького підприємства незрячих Костянтина Ільніцького і подарували календар із логотипом підприємства.


Читайте також:

В обласному пансіонаті для осіб з інвалідністю започаткували осередок УТОС

На базі підприємства УТОС планують відновити навчання слабозорих вінничан

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up