Шестирічний Артем Кучер з Вінниці став бронзовим призером чемпіонату Європи з шахів

Шестирічний Артем Кучер з Вінниці став бронзовим призером чемпіонату Європи з шахів
  • Нещодавно вихованці Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи №6 взяли участь у чемпіонаті Європи з шахів серед юнаків до 8 років, який відбувався в місті Мамая (Румунія). 
  • На спортивну подію з’їхались 928 учасників.
  • Україну у всіх категоріях представляли 40 молодих шахістів.

Як повідомляють на сайті Вінницької міської ради, нещодавно вихованці ДЮСШ №6 міста Вінниці взяли участь у чемпіонаті Європи з шахів серед дітей до 8 років, що пройшов у місті Мамая, Румунія. На змаганнях шестирічний Артем Кучер здобув бронзову медаль, а восьмирічний Олександр Шабунін посів 12-те місце.

Микола Боднар, директор спортивної школи №6, повідомив, що чемпіонат Європи з шахів серед юнаків і дівчат відбувався у вікових категоріях 8, 10, 12, 14, 16 та 18 років. На спортивну подію з’їхались 928 учасників. Україну у всіх категоріях представляли 40 молодих шахістів. 

Відео дня

— З Вінниці на змагання поїхали чемпіон України до 8 років Артем Кучер і срібний призер  — Олександр Шабунін. В їхній групі на старт вийшло 86 майбутніх гросмейстерів з 45 країн Європи. Наші хлопці вдало розпочали чемпіонат, спершу вигравали всі партії поспіль, але далі їхні шахові партії склалися по-різному. Ми пишаємось успіхами наших спортсменів, — розповідає Микола Боднар.

Він також наголосив на тому, що гарні результати переможців — це також наполеглива робота тренерів, які докладають багато зусиль для підготовки молодих шахістів.

Першим тренером Артема Кучера був Михайло Шафір, а нині готують його — Микола Боднар та Володимир Вусатюк. Наставники Олександра Шабуніна — Сергій Бутивський і Володимир Вусатюк.

 

Читайте також:

«Дочка не відпускала на змагання, але він умовив». У 95 років встановив два рекорди України!

У Вінниці вшанували спортивних тренерів, які воюють. Хто ще отримав відзнаки?

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • Юля Тарасовська

    Молодчика, вітаємо!

keyboard_arrow_up