«Нива» розгромила власну «молодіжку». Матч з ЛНЗ скасували через коронавірус у гравців

• В зв’язку із тим, що багато гравців ЛНЗ захворіли коронавірусом, матч «Ниви» у Черкасах перенесли на інший термін.
  • Паузу вирішили заповнити матчем із «Нивою» U-19, яка виступає в чемпіонаті Вінниччини серед аматорів.
  • Гра пройшла 16 жовтня на Центральному міському стадіоні.

«Нива» почала поєдинок у такому стартовому складі:  Шкарбан (в), Хохлов, Петрик, Сербул, Бондар, Маляренко, Брижчук, Зеленевич, Худік, Георгієв, Козьбан. На заміну виходили: Гавриленко (в), Кучер, новачок клубу Панасюк,  Мулик, Гемега, Громок, Чухно, Костюк.

Підопічні Володимира Циткіна жваво почали гру і постійно насідали на ворота юнаків. Не дивно, що перший тайм вони виграли із розгромним рахунком 5:0. За словами Ігоря Маляренка, далася взнаки якісна підготовка до складного поєдинку із ЛНЗ.

Після перерви «Нива» U-19 відіграла один м’яч, а професіонали відзначилися тричі. Отже, 8:1 на користь основної команди. Гольовими дублями відзначилися Козьбан, Маляренко і Георгієв, а ще по разу забивали Кучер і Мулик.