«Нива» із мінімальним відривом поступилася команді Прем’єр-ліги «Колос»

• В контрольному матчі на виїзді нивівцям протистояла команда Прем’єр-ліги «Колос» (Ковалівка).
  • Напередодні вона у стартовій грі другого кола УПЛ поступилася «Кривбасу» (Кривий Ріг) – 0:1.
  • Тому, безумовно, проти вінничан в першу чергу вийшли ті футболісти, які не виходили вчора або отримали мало хвилин на полі.

На початку гри «Колос» спробував декласувати «Ниву». Він забив вінничанам тричі. Щоправда, перший м’яч не було зараховано через офсайд. Але й 2:0 після перших 12 хвилин – все одно неприємно. До того ж гра у захисті залишала бажати кращого.

Втім, наші футболісти спромоглися в такій складній ситуації зібратися, налагодити комбінаційну гру і скоротити відрив у рахунку. На 36-й хвилині, після розіграшу комбінації, по воротах несильно пробив Вадим Панасюк. Микита Жуков був першим на м’ячі і з близької відстані доправив його у ціль.

В другому таймі гра йшла із перемінним успіхом, але рахунок матчу не змінився. 2:1 на користь вищої за рангом команди.

Нагадаємо, вже сьогодні вболівальників очікує домашній цікавий поєдинок проти лідера Зимового Кубку ПФЛ – «Лівого берега» (Київ). Гра пройде без глядачів, але запланована онлайн-трансляція.