Футзальний чемпіонат Вінниччини серед ветеранів завершився захоплюючим вінницьким дербі

• У Сосонці пройшла фінальна частина чемпіонату області з футзалу серед ветеранів (від 40 років і старше).
  • На майданчик виходили чотири найкращі команди.

В півфіналах ФК «ЕМС-Поділля» переграв команду ветеранів Чернівців — 4:1, а «ЯСКО» здолав «Бершадь» — 4:0.

В поєдинку за третє місце команда ветеранів Чернівців перемогла ФК «Бершадь» — 3:1. А золото здобули ветерани вінницького «ЕМС-Поділля», які в складній боротьбі виявилися кращими за земляків із «ЯСКО» —  3:2.

Відео дня

Нагородження команд-призерів Кубками і медалями провели голова Асоціації футзалу Вінницької області Юрій Максименко, його заступник Олександр Крилов і спортивний директор обласної Асоціації футболу Ігор Павленко.

Були нагороджені й провідні гравці чемпіонату. Найкращим воротарем став Олександр Костакі («ЕМС-Поділля»), найкращим бомбардиром  —  Андрій Заводян («ЯСКО»), найкращим гравцем — В’ячеслав Омельченко («ЕМС-Поділля»).

— Дякуємо ЗСУ за можливість проводити змагання. Вони пройшли на хорошому рівні, учасники були задоволені організацією, —  прокоментував Юрій Максименко.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.