Україна розгромно поступилася Англії в 1/4 фіналу Євро-2020. Як вболівали вінничани?

• Збірна України з футболу в 1/4 фіналу Чемпіонату Європи поступилась команді Англії з рахунком 0:4 та залишає турнір.
  • Маємо відео, як вінничани вболівали за нашу команду. Ролик у матеріалі.

Збірна України зустрічалася з командою Англії у матчі 1/4 фіналу Євро-2020. Гра відбулася у Римі на Стадіо Олімпіко та завершилася розгромною перемогою підопічних Гарета Саутгейта з рахунком 4:0.

Перший гол Україні забили уже на четвертій хвилині. На початку другого тайму наша команда швидко пропустила ще два голи, а потім ще один. У результаті — чотири пропущені, жодного забитого.

Всі спроби наших спортсменів вирівняти рахунок були невдалими.

Наступне відео може не відкриватися у нас на сайті. Варто натиснути: «Дивитися на youtube». У ролику ви побачите огляд матчу, а також усі важливі моменти гри.