«Був би час – ходив би у спортзал» Вінничани про те, як часто займаються спортом

«Був би час – ходив би у спортзал» Вінничани про те, як часто займаються спортом

Чи займались ви якимось видом спорту? Ми запитали у вінничан, чи пробували вони себе у спорті та як часто потрібно займатись фізичними вправами.

Володимир (30), інженер:

– Ходжу регулярно в спортзал. Займаюсь на тренажерах. Для мене це, скоріше, хобі, приємне проведення часу. А колись ще, як всі хлопці, ганяв у футбол.

 

Відео дня


Вікторія (20), журналістка:

– Планка і присідання вважаються спортом? Намагаюсь робити це щодня, щоб підтримувати себе у нормальній фізичній формі.

 

Анастасія (20), студентка:

– Ходжу у тренажерний зал уже три місяці. Сподіваюся, що не покину і буду робити це регулярно. Весна іде, треба гарно виглядати.

 

Костянтин (24), лікар:

– Був би час – ходив би в спортзал. А так, тільки зарядку вдома роблю. У шкільні часи займався кілька років баскетболом, в університеті – футболом.

 

Ярослав (44), хірург:

- Так, регулярно займаюся плаванням. Вважаю, що це добре впливає на стан здоров'я. Ходжу в басейн щотижня, а раніше займався легкою атлетикою.

 

Олена (49), професор медицини:

– Спорт – це погано для здоров’я. Професійний спорт калічить людей, це варто знати тим, хто мріє про олімпійські медалі. Я займаюсь фізкультурою.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (2)
  • Жора
    Почему коты не занимаются спортом ?
    Сепар Торонтуй reply Жора
    И при этом гибкие изумительно...
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
10:18 На вулиці Василя Барки через коротке замикання загорівся будинок: пожежі на Вінниччині за добу 09:42 Де у Вінниці 9 травня вимкнуть воду та світло: перелік адрес 09:02 Суд відправив під варту чоловіка за смертельну ДТП у Гайсинському районі 08:09 Сьогодні відзначається День Європи. Історія, заборони та прикмети 9 травня Від читача 11:23 Як отримати право на захист, коли вина відсутня 21:00 Вінниччина заробила найбільше в агросекторі — майже 293 мільярди гривень за минулий рік 20:09 Бійці «Червоної Калини» отримали відзнаки за стійкість на передовій 19:05 Держава повертає своє: на Вінниччині через суд відібрали гідроспоруди вартістю понад 250 мільйонів 18:33 Відтепер увесь бензин — зі спиртом: чи погано це та яка ситуація на АЗС Вінниці? photo_camera 18:12 На Вінниччині перевірили понад 400 об’єктів водопостачання. Що показали результати 17:10 Пілот штурмової авіації Ігор Пархоменко отримав найвищу державну нагороду 16:34 «Гітлерівців з караваєм не зустрічали»: записки лікаря «Пироговки» під час окупації Вінниці 16:03 Карен Аветісян, який у січні збив двох студенток у центрі Вінниці, отримав умовний термін play_circle_filled 15:15 Порівнюємо зарплати у Вінниці та сусідніх обласних центрах: як вони змінилися з минулого року 14:45 В сімейному шаховому турнірі змагалися всі – від дошколяриків до пенсіонерів 14:35 У селі під Баром зловили наркоділка з 47 кілограмами канабісу. Суд дав йому дев’ять з половиною років тюрми 14:25 Дитячі розважальні центри Вінниці або чим зайняти діток у холодну пору року (партнерський проєкт) 13:42 У Вінницькій колонії «смотрящий» влаштував шахрайську схему, видуривши півмільйона гривень 13:35 Як добре знаєте нові назви вулиць Вінниці? Пройдіть тест від «20хвилин» 13:06 Вінницький підприємець сплатив 4,5 мільйона податків після візиту БЕБ
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up