Принципи правильного харчування на карантині від ведучого «Корисної програми». Прес-служба Інтер

Принципи правильного харчування на карантині від ведучого «Корисної програми». Прес-служба Інтер
  • Щоб зупинити поширення коронавіруса, кожному з нас потрібно дотримуватися карантину і залишатися вдома. У такий непростий час важливо дбати про своє здоров'я і правильно харчуватися. Ведучий «Корисної програми» на телеканалі «Інтер» Олександр Лук'яненко поділився порадами, як організувати харчування на карантині, щоб не набрати зайву вагу і зміцнити імунітет.

«Зараз дуже важливо вести здоровий спосіб життя, займатися спортом і правильно харчуватися, - каже Олександр Лук'яненко. - У «Корисній програмі» ми завжди робимо акцент на тому, що потрібно знати міру в їжі. Під час перебування на домашньому карантині також дуже важливо, щоб в меню були присутні якісні та корисні продукти, які зміцнюють організм».

Основні принципи правильного харчування на карантині від Олександра Лук'яненка:

1. Не варто шукати «розради»  в їжі - щоб не переїдати, дотримуйтеся  розпорядку і вживайте їжу  в один і той же час.

Відео дня

2. Вживайте помірну кількість  їжі, оскільки під час карантину  наша фізична діяльність обмежена  і ми витрачаємо менше енергії, ніж зазвичай.

3. Приділяйте достатньо  часу трапезі, їжте спокійно, відкладіть  телефон і інші гаджети під час їжі.

4. Готуйте їжу, використовуючи  базові продукти, а не напівфабрикати  для швидкого приготування: вони  містять велику кількість натрію, жиру і цукру.

5. Пийте в основному  воду, утримайтеся від солодких  і підсолоджених напоїв.

6. Утримайтеся від вживання  снеків і солодощів.

7. Вживайте поживні і  корисні продукти:

- Різні овочі та фрукти: свіжі, заморожені або консервовані, які можуть довго зберігатися.

- Бобові: квасолю, горох, сочевицю.

- Злаки: гречану крупу, рис, макаронні вироби і т.п.

- Жири: рослинну олію, різні  горіхи та насіння.

- М'ясо, рибу, рибні консерви  і яйця.

- Молочні продукти або  їх замінники, якщо ви їх вживали  і до карантину.

За словами телеведучого, під час карантину важливо не тільки збалансувати раціон і зміцнювати імунну систему, а й знімати стрес, адже зараз кожен з нас відчуває тривогу. «Починайте кожен день з зарядки і дихальних вправ, це відмінно допомагає зняти стрес, - каже Олександр Лук'яненко. - Дізнавайтеся щось нове, адже карантин - найкращий час для навчання. Використовуйте цю можливість! Наприклад, можна освоїти нові рецепти і рекомендації професіоналів. До речі, приготування їжі можна перетворити на своєрідний квест для всієї родини. Це підніме настрій. Також під час карантину можна зробити те, до чого раніше не доходили руки. Наприклад, навести порядок в сімейних фотографіях і відеороликах, а заодно згадати спільну відпустку і смішні моменти. Сміх корисний для здоров'я. Коли ми сміємося, стрес знижується автоматично. Для приємного дозвілля підійде читання хорошої книги, рішення кросвордів, повернення до старого хобі, прослуховування хорошої музики, настільні ігри та запис історій, які давно просяться назовні. Написання приносить радість творіння, допомагає глибше зрозуміти наші почуття і думки і переносить нас від думок до дій, тому приносить задоволення. І, звичайно, дивіться улюблені телепрограми і прислухайтеся до порад експертів».

 

Багато цікавої та корисної інформації про продукти харчування та поради експертів, як вибрати якісні товари, - в ток-шоу «Корисна програма».

Дивіться з вівторка по суботу о 10:00 на «Інтері».

Коментарі (1)
  • Peresichny
    на здорове харчування у пересічних Українців  грошей не вистачає, скоро улюблена гречка стане делікатесом
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
08:14 У цей день вітайте захисників неба. Іменини, заборони та прикмети 3 липня 20:48 Тульчинщина прощається з Героєм Віталієм Загороднюком, який загинув у ДТП на Київщині 20:23 Які переваги і недоліки додатку «Резерв +» для військовозобов’язаних? Запитали в адвоката 19:18 Потужний вибух біля Житомира. Трасу в напрямку Києва перекрили play_circle_filled Від читача 19:16 Лікування та реабілітації потрібні постійно 18:57 Скутери, самокати, мопеди: у Вінниці різко зросла кількість ДТП за участю дітей 18:06 Вінничани, тримайтесь — антициклон Bettina несе справжню спеку 17:04 Відтік учнів за кордон: яке майбутнє чекає на освіту Вінниччини? 16:31 Допоможуть у тяжку хвилину: ритуальні послуги та товари, кафе та обіди на замовлення (партнерський проєкт) 16:03 На Соборній тестують нові інтегровані зупинки громадського транспорту 15:02 Смертельна ДТП під Жмеринкою: 43-річний водій загинув на місці, пасажир — у лікарні 14:59 Визначили призерок «колосівського» чемпіонату з пляжного волейболу 14:31 «Її постійно капають»: що пережила 16-річна дівчина після отруєння шаурмою в Калинівці 14:12 Жмеринчанин Володимир Горлей отримав почесну Грамоту Верховної Ради України 13:08 Затримали 18-річного закладника, який розповсюджував PVP-сіль 12:36 Бізнес під сонцем. Вінницькі підприємства встановили 37,5 тисяч сонячних панелей 11:54 Прикордонники зірвали масштабну спробу незаконного переправлення ухилянтів через Дністер play_circle_filled 11:25 У Калинівці спалах сальмонельозу через шаурму! Вже відомо про 29 хворих 10:48 За десять тисяч гривень забрали життя — суд засудив нападників до довічного і 12 років ув’язнення 10:15 Медогляд дітей, абітурієнтів: медичні центри Вінниці, що пропонують швидке та комфортне обстеження (партнерський проєкт)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up