Звільнили директора вінницького підприємства «Форт», що виробляє зброю

Звільнили директора вінницького підприємства «Форт», що виробляє зброю

З посади керівника заводу «Форт», що розташований у Вінниці, звільнено Віктора Писаренка. Про це повідомляє прес-служба МВС.

— Перевіркою діяльності Казенного науково-технічного об’єднання «Форт» МВС України встановлено прийняття керівником підприємства неефективних управлінських рішень. В зв’язку з невиконанням умов укладеного контракту керівника КНТО «Форт» МВС України Віктора Писаренка звільнено з займаної посади та достроково розірвано укладений з ним контракт, — йдеться у повідомленні.

Довідка.

КНТО «Форт» МВС України було засноване у 1991 році для розробки і впровадження у виробництво засобів особистого захисту для співробітників органів внутрішніх справ на базі спеціального відділення УВС Вінницької області з виробництва спецзасобів.

Нині Казенне науково-технічне об'єднання «Форт» МВС України – сучасне підприємство ВПК України, що займається розробкою і виробництвом стрілецької зброї, боєприпасів і спецзасобів. На його виробничих потужностях налагоджений ліцензійний випуск кількох видів стрілецької зброї, приймаються активні заходи, спрямовані на створення інфраструктури для розробки і виробництва боєприпасів в промислових масштабах.

Коментарі (4)
 • Амаретта

  Господарський кодекс України
  Стаття 76. Казенне підприємство
  1. Казенні підприємства створюються у галузях народного господарства, в яких: законом дозволено здійснення господарської діяльності лише державним підпри­ємствам; основним (понад п'ятдесят відсотків) споживачем продукції (робіт, послуг) виступає держава; за умовами господарювання неможлива вільна конкуренція товаровиробників чи споживачів; переважаючим (понад п'ятдесят відсотків) є виробництво суспільно необхідної про­дукції (робіт, послуг), яке за своїми умовами і характером потреб, що ним задовольняю­ться, як правило, не може бути рентабельним; приватизацію майнових комплексів державних підприємств заборонено законом. 2. Казенне підприємство створюється за рішенням Кабінету Міністрів України. У рішенні про створення казенного підприємства визначаються обсяг і характер основ­ної діяльності підприємства, а також орган, до сфери управління якого входить підприємство, що створюється. Реорганізація і ліквідація казенного підприємства проводять­ся відповідно до вимог цього Кодексу за рішенням органу, до компетенції якого на­лежить створення даного підприємства. 3. Майно казенного підприємства закріплюється за ним на праві оперативного управ­ління в обсязі, зазначеному в статуті підприємства. 4. Казенне підприємство є юридичною особою, має відповідні рахунки в установах державного банку, печатку із своїм найменуванням. 5. Орган, до сфери управління якого входить казенне підприємство, затверджує ста­тут підприємства, призначає його керівника, дає дозвіл на здійснення казенним під­приємством господарської діяльності, визначає види продукції (робіт, послуг), на ви­робництво та реалізацію якої поширюється зазначений дозвіл. 6. Найменування казенного підприємства повинно містити слова «казенне підпри­ємство».
 • Вадім Недомовний

  "Казенне"?))))
  Автор українську мову потрібно підтягнути!)

  Амаретта reply Вадім Недомовний

  Господарський кодекс України Стаття 76. Казенне підприємство 1. Казенні підприємства створюються у галузях народного господарства, в яких: законом дозволено здійснення господарської діяльності лише державним підпри­ємствам; основним (понад п'ятдесят відсотків) споживачем продукції (робіт, послуг) виступає держава; за умовами господарювання неможлива вільна конкуренція товаровиробників чи споживачів; переважаючим (понад п'ятдесят відсотків) є виробництво суспільно необхідної про­дукції (робіт, послуг), яке за своїми умовами і характером потреб, що ним задовольняю­ться, як правило, не може бути рентабельним; приватизацію майнових комплексів державних підприємств заборонено законом. 2. Казенне підприємство створюється за рішенням Кабінету Міністрів України. У рішенні про створення казенного підприємства визначаються обсяг і характер основ­ної діяльності підприємства, а також орган, до сфери управління якого входить підприємство, що створюється. Реорганізація і ліквідація казенного підприємства проводять­ся відповідно до вимог цього Кодексу за рішенням органу, до компетенції якого на­лежить створення даного підприємства. 3. Майно казенного підприємства закріплюється за ним на праві оперативного управ­ління в обсязі, зазначеному в статуті підприємства. 4. Казенне підприємство є юридичною особою, має відповідні рахунки в установах державного банку, печатку із своїм найменуванням. 5. Орган, до сфери управління якого входить казенне підприємство, затверджує ста­тут підприємства, призначає його керівника, дає дозвіл на здійснення казенним під­приємством господарської діяльності, визначає види продукції (робіт, послуг), на ви­робництво та реалізацію якої поширюється зазначений дозвіл. 6. Найменування казенного підприємства повинно містити слова «казенне підпри­ємство». reply Відповісти
  Посилання на джерело: https://vn.20minut.ua/Podii/zvilnili-direktora-vinnitskogo-pidpriemstva-fort-10908821.html#page_comments
 • ПетЯ

  Все вірно! Їпаний тавор для полювання за дикі бабки впарюють.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
08:24 Сьогодні День Національної поліції України. Історія та прикмети 4 липня play_circle_filled 21:02 Спеку послаблять дощі. Де на вихідні 4 та 5 липня чекати опадів? 20:17 Афіша проекту «Культура онлайн» на вихідні: п'ять цікавих заходів для дозвілля 19:33 Цікавих і безпечних подорожей! Патрулька поділилася лайфхаками мандрівки з дітьми Від читача 23:43 Асоціація міст України звернулася до керівників держави щодо виділення коштів на подолання наслідків негоди 18:19 Коронавірус у митрополита: Симеон розповів про стан свого здоров'я 17:17 Заплатиш, якщо душно? Пошукали по Вінниці вартих штрафу за порушення маскового режиму photo_camera stars 16:58 Коли вже накипіло. Влада відповіла на питання лікарів екстреної медичної допомоги 16:05 Ліквідатора аварії на ЧАЕС з Вінниці посмертно нагородили відзнакою play_circle_filled photo_camera 15:24 Для інклюзивно-ресурсного центру виділили нове приміщення та мільйон на його ремонт 14:40 Діяла півтора дня. В Україні скасували кримінальну відповідальність за п’яну їзду stars 14:09 Десятки тон сурогату на 2,5 мільйони. На Вінниччині викрили три підпільні цехи play_circle_filled photo_camera 13:12 Транспорт у Вінниці. У мерії просять пенсіонерів не їздити у години-пік play_circle_filled 13:02 Андрія Вербецького арештовували без преси і з посиленою охороною порядку біля суду play_circle_filled photo_camera stars 12:29 Розтрата на понад 28 тисяч: полковник Нацполіції приторговував талонами на пальне photo_camera 11:25 В області за добу виявили 20 нових випадків COVID-19: дані по Вінниці та районах 10:30 Важливе за вчора. Найцікавіші новини 2 липня, які ви могли пропустити 09:16 В Україні уже понад 46 тисяч випадків COVID-19, на Вінниччині — 1915 play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up