Близько пів на четверту годину дня почалась евакуація в ТЦ «Магігрант». На місці працюють пожежні, рятувальники та поліція. Терироторію огородили та всередину нікого не пускають.
За інформацією поліції, перевіряють інформацію про замінювання 28 об’єктів в Вінниці.
— 29 травня на електронну скриньку до поліції надійшло повідомлення про замінування житлових будинків, дитячих садочків, торгових центрів, громадського транспорту та залізничного вокзалу. Вибухотехніки перевіряють ці об’єкти на наявність вибухонебезпечних предметів, — кажуть у відділі комунікації поліції Вінницької області.
У соцмережах повідомляють, що така ж ситуація й біля ТЦ «Мегамол» та «Шок».
За інформацією правохоронців, на всі об’єкти місце виїхали вибухотехніки, кінологи, слідчо-оперативна група поліції, рятувальники, медики.
— Проводиться евакуація людей та обстеження зазначених об’єктів та прилеглих до них територій, — кажуть у відділі комунікації.
Також наші читачі повідомили нам, що у дитячому садочку на вулиці Некрасова евакуювали дітей. Там був зірваний дитячий ранок через повідомлення про замінування.
У групі ДКВ/Затори пишуть ро замінування й дитячого садочку на Поділлі та ТЦ "Квартал":
Варто зазначити, 11 травня на електронну пошту поліції Вінницької області надійшов лист, де був перелік об’єктів, які начебто заміновано.
Читайте: «Замінування» восьми торгових центрів та театру: вибухівки не виявлено
Поліцейські зазначають, що за неправдиве повідомлення про замінування передбачена кримінальна відповідальність. Це стаття 259 Кримінального кодексу «Завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності». Максимальне покарання — вісім років ув’язнення.
Нагадаємо, 24 травня, у Вінниці «замінували» університети та торговельний центр.
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.
№ 17 від 23 квітня 2025
Читати номер
Выбрали Зе - теперь дрожите🖕