Живіть чесно: міськрада прокоментувала підозри СБУ щодо їх працівників

Живіть чесно: міськрада прокоментувала підозри СБУ щодо їх працівників
  • Трьом працівникам міськради оголосили підозру. СБУ розслідує махінації з сіллю.
  • Ситуацію прокоментувала пресслужба міськради, міський голова Сергій Моргунов та директор департаменту комунального господарства Володимир Ніценко.
  • Зокрема, Ніценко отримав підозру від СБУ, як ймовірний учасник схеми з розтрати майже п'яти мільйонів гривень

Підозру оголосили 24 квітня. У СБУ кажуть, що закупівля солі була наприкінці 2019 року. Тоді посадовці придбали майже 5 тисяч тонн технічної солі, завищивши її вартість на 4,8 млн гривень.

Як зазначають у прес-службі прокуратури області, про підозру повідомили трьом працівникам міської ради, а також директору приватного підприємства.

Відео дня

— Вінницька міська рада готова всебічно сприяти слідству, надати необхідну інформацію для проведення ретельного об’єктивного та неупередженого розслідування. Департамент правової політики та якості міської ради у межах своєї компетенції долучений до співпраці із правоохоронними органами, — пише у фейсбук міськрада.  — У разі неспростовного доведення вини посадовців, особи мають бути притягнуті до відповідальності згідно з законом. Однак, якщо суд не встановить складу правопорушення, обвинувачення виявиться не підтвердженим – правосуддя повинно відновити справедливість та захистити честь, гідність та професійність співробітників Вінницької міської ради.

Дану ситуацію не пропустив і міський голова Сергій Моргунов. Він написав у фейсбук, що поки не можна сказати чи його колеги винні. Також він закликав усіх жити чесно.

— Вчора трьом працівникам одного з департаментів міської ради були оголошені підозри щодо придбання солі по, ніби-то, завищеній ціні. Чи дійсно мало місце кримінальне правопорушення, має встановити слідство, — пише Моргунов.  — Моя позиція: якщо справді були допущені зловживання - винуватці мають бути покарані. Але якщо люди не винні – то правосуддя повинно їх захистити.

Прокоментував подію і директор департаменту комунального господарства та благоустрою Вінницької міськради Володимир Ніценко. Його повідомлення більш насичене.

— Вчора співробітники Служби Безпеки України оголосили мені підозру у зловживанні службовим становищем. Це несправедливе і безпідставне звинувачення. Як колишній військовий офіцер я знаю, що таке честь та гідність. Я вмію тримати удар і буду боротися, щоб довести свою правоту і розвіяти всі звинувачення на мою адресу, — написав він у фейсбук.

 

Читайте також:

Вчинив ДТП, випив та привів дружину на розбірки з «копами». Деталі аварії на Тичини

КОРДівці затримали вінничанина, який влаштував стрілянину

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (10)
  • Демов Валерий
    Вори у владі....,риба гниє з голови..! Думаю це зговір між посадовцями...,але маєтки вони собі дійсно не на зарплатню строять....Ви подивіться які вони у них....?! Всі за наворовані кошти....,але Моргунов на жаль злодіїв прикриває бачу....
  • Демов Валерий
    За какие деньги он построил дом под Винницей...? За зарплату может....?
  • без
    предлагаю провести екскурсию по местам проживания этих начальников
    (и остальных тоже)...
    "все,что нажито непосильным трудом"?!
    пусть откроют "закрома Родины"..
  • drugi2 @ukr.net
    Неужели не понятно,что это исполнители?Основная сумма украденых денег попадает Моргунова.Сплошная византийщина.Вор ещё даёт комменты»правильные»
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Ремонт на Брацлавській: хто зможе проїхати та які зміни в русі громадського транспорту 20:04 Рятувальники винесли непритомну жінку з палаючого будинку в Брацлаві photo_camera 19:11 Радісна звістка: п'ятеро вінничан повернулися додому з полону. Наймолодшому — 20 play_circle_filled photo_camera 19:09 На Привокзальній Volkswagen збив 55-річного пішохода Від читача 13:38 Петиція для коханого чоловіка і найкращого татка 18:20 Підлітки з Балаклії позмагалися з вінничанами в футболі, легкій атлетиці і боксі photo_camera 18:17 У Вінниці затримали 27-річного наркозакладчика з амфетаміном 17:25 Пенсії зростають, але не встигають за цінами. Які виплати у вінничан? 17:14 «Нива» не змогла продовжити переможну серію. Поступилася в Чернігові 16:43 На Вінниччині за добу ліквідували 28 масштабних пожеж на відкритих територіях photo_camera 16:01 На велодоріжці водійка Peugeot збила 15-річну дівчину на електросамокаті 15:08 Вінницькі надзвичайники перевірили храми до Великодня play_circle_filled 15:00 Привітання Юлії Тимошенко та народного депутата від ВО «Батьківщина» Олега Мейдича (Пресслужба партії ВО «Батьківщина») 14:45 Жінка з парасолькою: розповідаємо історію скульптури біля готелю «Франція» 14:02 Біля Бродецького у ДТП загинув 84-річний мотоцикліст з Бердичева 13:13 Аварія біля Василівки: четверо людей у лікарні після зіткнення двох авто photo_camera 12:12 До якого храму підете освячувати великодні кошики? Ми запитали вінничан 11:27 «Наречена» за 50 тисяч намагалася вивезти ухилянта. Це була її друга спроба 10:45 Вінниця в Instagram. Кращі фото за 14 – 19 квітня photo_camera 10:01 Що не можна робити у Велику Суботу: традиції та заборони напередодні Великодня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up