Життя триває: на Вінниччині під час війни народилось 1278 малюків. Де найбільше?

Життя триває: на Вінниччині під час війни народилось 1278 малюків. Де найбільше?
  • З початку війни у Вінницькій області народилося 1278 малюків. З яких — 618 дівчаток, та 660 — хлопчиків.

Немовлята народжувалися майже у кожній громаді нашої Вінниччини. Про це повідомляє Департамент охорони здоров'я та реабілітації Вінницької ОДА.

За інформацією відомства, найбільше малюків з'явилося на світ в обласній клінічній лікарні ім. Пирогова: 79 дівчаток та 86 хлопчиків. У пологовому будинку Вінниці №1 за час війни народилося 76 дівчаток та 81 хлопчик, лідер також і пологовий будинок №2, тут народилося 76 дівчаток та 84 хлопчики.

А найменше малюків появилося на світ у пологовому відділенні Літинської центральної районної лікарні: 3 дівчинки та 4 хлопчики.

— Медики Вінницької області продовжують працювати! Разом до Перемоги! — йдеться у повідомленні.

 

Читайте також:

Компенсація за втрачене через війну майно: як подати заявку через «Дію»

«Я — Вінниця. Вінниця — це Україна!» Канал «1+1» зняв патріотичний ролик

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • Діана Устій
    Дякую 😊

keyboard_arrow_up