«Зараз у них немає нагальної потреби»: у Вінниці розбирають пункти незламності

«Зараз у них немає нагальної потреби»: у Вінниці розбирають пункти незламності
 • Біля Будинку офіцерів розібрали намет, який слугував пунктом незламності. Останні у місті призупиняють діяльність у всіх мікрорайонах Вінниці. 
 • Чому? Та чи будуть їх ще розгортати?

У Вінниці почали розбирати мобільні пункти незламності. По Україні останніх розгорнули майже чотири тисячі. Організували їх для того, аби під час блекаутів люди могли там обігрітися, підзарядити телефони, отримати доступ до інтернету, попити та поїсти гарячого.

Однак наразі, оскільки дозволяє температурний режим, у них немає нагальної потреби. Таке рішення затвердили на позачерговому засіданні виконавчого комітету Вінницької міської ради. Розбирають такі намети сьогодні у різних мікрорайонах міста: на Площі Перемоги, Вишеньці, Старому місті, на вулицях Мазепи й Київській. 

 

Ми відправилися до Будинку офіцерів, де був облаштований один з мобільних наметів, й станом на 14.30 побачили, що намет щойно демонтували. У різних куточках Площі Перемоги залишився його вміст: столи та стільці, дрова, буржуйка, палети. Найближчим часом все це заберуть. Намет розбирало шестеро осіб, й опісля демонтажу вони вже підмели Площу. 

Відео дня

— Такі намети розбирають по всій Вінниці, бо вже тепло й пункти незламності наразі не актуальні. На щастя, у нас в регіоні спокійна ситуація та немає проблем з електропостачанням. Якщо буде потреба, то буквально година й намет повернуть на місце, — розповідає нам на місці інспектор відділу об'єктів комунальної власності Вінницької міськради Роман Рудий. 

У Вінниці продовжують працювати пункти незламності, які створили на базі закладів фізичної культури та спорту, прозорих офісів, торговельних центрах та Центрів підліткових клубів.

Читайте також:

На околицях Вінниці планують побудувати чотири заводи. Що про це відомо?

Реконструкція переходу на Урожаї: коли, як та навіщо це треба?

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (22)
 • Ольга Рудюк

  Нарешті.Правильно.
 • Наталия Куца

  Списали....
 • Виталий Дужак

  Зламалися.....
  Але грошей витратили на юрти, що тисячам українцям могло врятувати життя, дітям дати домівку.
  Від авторів "великого будівництва"
 • Читач92

  Не дай бог не відновили  світло, яб подивився чи потрібні вони чи ні?

keyboard_arrow_up