За півтора року шкільний волонтерський центр «Ти не один» відправив понад 30 вантажівок з допомогою

За півтора року шкільний волонтерський центр «Ти не один» відправив понад 30 вантажівок з допомогою
Фото: sch29.edu.vn.ua
 • На початку великої війни вчителі та учні ліцею №29 активно долучилися до допомоги ЗСУ. Днями вони відправили п'ять тонн волонтерського вантажу на Запорізький напрямок.

«Чергова допомога від вінницької освітянської родини вже прямує на передову. Цього разу понад 5 тонн вантажу українським захисникам передав шкільний волонтерський центр ”Ти не один”, який функціонує при вінницькому ліцеї №29. Допомогу відправили на п'ять позицій Запорізького напрямку», — йдеться на сайті ВМР.

Серед вантажу — газові обігрівачі, маскувальні сітки, консервація та інші смаколики, які зібрали у волонтерському центрі, що невпинно працює у стінах школи. За півтора року відправили вже понад 30 вантажівок з допомогою.

За словами вчителя ліцею та керівника волонтерського центру Павла Мигуна, колектив закладу систематично моніторить потреби Захисників і відповідно до них разом з іншими закладами освіти збирає допомогу. Наразі з настанням холодів запити змінились.

Відео дня
Військові отримали допомогу

До допомоги ЗСУ залучають і школярів, адже волонтерська робота виховує молоде покоління. Зокрема, серед юних волонтерів — дев'ятикласник Андрій, який допомагає пакувати у коробки термобілизну, балаклави і шапки. Хлопець розповідає, що допомагає, чим може.

«Коштами не можу допомогти, отож приходимо з друзями й допомагаємо з формуванням вантажу для поїздки. Нам дуже потрібна Перемога, тому усім треба долучатися, аби вона була якнайшвидше», — говорить Андрій.
 

Читайте також:

«Замовлень багато, а рук мало». У волонтерському центрі Вінниці плетуть сітки та кікімори

Як отримати посвідчення УБД та що робити, якщо його не видають

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (2)
 • Валентина Каменкова

  29 ліцей як завжди молодці!! Невичерпна енергія, натхнення, ентузіазм! І все це колектив на чолі з Павлом Мигуном!

  Якщо Павло Петрович починає збиратися на виїзд до захисників,то хвиля об'єму збору нео сяжна ,але не для такого волонтера!!

  Він кілька місяців назад втратив єдиного сина.Здавалося б для чого йому вже та війна,яка забрала найдорожче.

  Але я людина має сильну віру і надію на перемогу та в пам'ять про Юрчика несе серце до Перемоги!!

  ,,Ти не один,,ви найкращі!!!

  Дякую за вашу підтримку!!
 • Инна Гайдук

  Дивно, а на фото 16 ліцей...так про кого стаття ?

keyboard_arrow_up