За 28 годин волонтер з Вінниці зібрав понад 10 тисяч доларів. Його друг з Болгарії передав два генератори

За 28 годин волонтер з Вінниці зібрав понад 10 тисяч доларів. Його друг з Болгарії передав два генератори
Олександр Яновський зібрав кошти на три автомобілі, три дрони і один старлінк
  • Хто цей волонтер?
  • Як йому вдалося зібрати чималу суму коштів?

 

Олександр Яновський співпрацює з благодійним фондом «Енергія Відродження». Пояснює це тим, що знає організаторів фонду, його керівника. Довіряє цим людям і впевнений, що зібрана допомога буде доставлена військовим, які потребують її.

— До війни я «сидів» на сайті Redd Ukrein, —  розповідає 20minut.ua Олександр Яновський. — Тепер звернув увагу, що там багато людей, які підтримують нашу державу у війні з росією. Причому, це люди, які проживають у різних куточках світу. Звернувся до адміністратора із проханням організувати збір коштів, інших видів допомоги. Отримав погодження і став працювати.

За словами пана Олександра, йому вдалося зібрати кошти на придбання трьох автомобілів, трьох дронів і один старлінк.

Каже, все це передав фонду «Енергія Відродження».

Відео дня

З допомогою одного з автомобілів вдалося врятувати життя нашим військовим, говорить Олександр. Про це розповіли бійці, які евакуювали поранених. А ось, чи вціліла машина під час обстрілів, цього не знаю. Не запитав хлопців.

Мій співрозмовник поділився інформацією про рекордний збір грошей протягом короткого часу. Якщо точніше, за 28 годин благодійники скинули понад 10 тисяч американських доларів. Кошти на перший автомобіль вдалося зібрати протягом чотирьох днів.

На сайті наш земляк познайомився з болгарином, його теж звати Олександром. Постійно спілкуються. Стали товаришами.

Болгарин щоразу бажає нам перемоги над росією. Він вирішив особисто підтримати наших захисників. Запитав вінничанина про найбільші потреби. Яновський назвав генератори, бензопили, ноутбуки.

Його новий товариш одразу відгукнувся. За власні кошти придбав два генератори. Їх уже доставили до Вінниці. Пообіцяв також і бензопили, і ноутбуки. Тільки трохи згодом.

Хотілося назвати у публікації прізвище болгарського благодійника.

Олександр каже, що той просив не згадувати його. Не  хоче, аби про нього дізналися земляки.

— Він відверто сказав мені, що у Болгарії багато тих, хто підтримує рашку, — розповідає співрозмовник. — Його позицію знають. За це час від часу відчуває на собі «наїзди». Саме через це чоловік просить не згадувати його прізвище, аби зайвий раз не викликати на себе гнів проросійських земляків. Незважаючи на це, болгарин продовжить допомагати нам перемогти окупантів. До допомоги залучає друзів, які розділяють його позицію.  

Читайте також:

«Це не мішок на голову надіти». Снайперам у Запоріжжя учні надіслали кікімори

Завтра — Міжнародний день планетаріїв: вінничан кличуть на «зіркові спектаклі»

Слідкуйте за новинами Вінниці у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Коментарі (34)
  • Maryna Burmachenko

    TAK , MOJE I MENI POMOJEJ , PEREDATU  CHOC/
  • Таня Цапордей

    Дякуємомольдець
  • Ludmila Sole

    Респект Вам Олександр!!! Нехай Вас Бог береже!!!
  • Таня Танич

    Одні збирають  на машини, а доблесні командири забирають у хлопців  машини ще й речі забирають. Де ваша совістіь?

21:01 У Вінниці судять жителя Херсонщини, який допомагав окупантам 20:58 Заслужена вчителька України із фізвиховання Ніна Сердечна святкуватиме 100-річний ювілей 20:37 Футзалісти Немирова домінували на чемпіонаті області серед юнаків 20:14 Розтрощений «ВАЗ» у кюветі: в автопригоді на Гайсинщині загинув молодий чоловік Від читача 20:49 М21 Вінниця - Жмеринка заблокована 19:15 Печуть хліб і навчають робітничих професій. Як у вінницькому ЦПТО допомагають переселенцям 19:12 Стартував сезон прокату електросамокатів: деталі 18:29 На території підприємства у Джулинській громаді знайшли тіло чоловіка photo_camera 18:18 Електронні SIM-карти: що це таке та за скільки вінничани можуть їх купити? 17:33 79 років тому наше місто визволили від нацистських загарбників. Пройдіть тест про Вінницю у Другій Світовій 17:30 Весняні канікули 2023: чим зайняти своє чадо (партнерський проєкт) 17:14 Пожежа на Бучми: згоріла будівля площею 25 квадратних метрів photo_camera 16:52 Талановиті діти Вінниччини можуть виграти стипендію від гурту «ТІК». Прийом заявок до 31 березня photo_camera 16:25 Реконструкція переходу на Урожаї: коли, як та навіщо це треба? play_circle_filled photo_camera 16:11 Вінничанин на надувній камері хотів перепливти річку та потрапити до Румунії photo_camera 15:12 Спостерігали за злочинцем кілька місяців: КОРД затримав у Вінниці наркоторговця play_circle_filled photo_camera 14:22 «Роблю те, що подобається». Переселенець створив у ліцеї комп’ютерний клас і шукає волонтерів 14:13 Зберігайте спокій. На Писарівському родовищі лунатимуть вибухи play_circle_filled 13:24 На Вінниччині діяв підпільний осередок «компартії більшовиків» photo_camera 12:12 Шукають 15-річну вінничанку, яка зникла 18 березня. ОНОВЛЕНО
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up