З Вінниці на Чорнобильську АЕС відправили для працівників 10 тонн гуманітарного вантажу
- У вантаж увійшли речі першої необхідності. Це продукти, медикаменти, засоби гігієни.
Передачу надіслали у Чорнобиль для працівників «Центрального підприємства з поводження радіоактивними відходами». Про це повідомив заступник Вінницького міського голови Андрій Очеретний на своїй сторінці у Фейсбук.
— Ще 10 тонн гуманітарного вантажу передали у зону відчуження, — каже Очеретний. — Це вже другий вантаж для наших. Після окупації рашистами, фахівці спеціалізованого підприємства застали там безлад та пограбовані приміщення. Поступово їм вдалося відновити та налагодити безперебійну роботу. Завдяки всебічній підтримці ми щодня наближаємо нашу перемогу.
Минулий вантаж був такий же, але ще містив спальники. Також тоді персоналу передали вінницьке сало та синьо-жовтий прапор.
Читайте також:
Як діяти та куди звертатися. У Вінниці розробили «Дорожню карту біженця»
Пам’ятка для батьків. Як допомогти дитині під час війни, щоб вберегти її емоційний стан
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.