З бабусиної хати в екосадибу. Як декораторка розвиває зелений туризм на Ямпільщині

З бабусиної хати в екосадибу. Як декораторка розвиває зелений туризм на Ямпільщині
 • Родина ямпільської декораторки Тетяни Лободи у бабусиній хатині зробила екосадибу. В хатині зберегли український сільський колорит. 

Декораторка Тетяна Лобода стару бабусину хатину перетворила на екосадибу під назвою «Подоляночка». Жінка поєднала український сільський колорит з елементами минулого, такими, як вишиті подушки, рушники, картини, ткані килими та доріжки, але з сучасним підходом до інтер'єру, спеціально створеним для комфорту міських мешканців, повідомляють «Ямпільські вісті».

На території «Подоляночки» є різноманітні локації, де можна відпочити та відновити сили. Тут знаходиться зручна альтанка з мангальною зоною, басейн для освіження, чан з гідромасажем для релаксації, сіно під відкритим небом для перегляду фільмів, а також велика кількість гойдалок і гамаків.

Відео дня

Дітки можуть витрачати свою енергію на батуті та інших розвагах. Також є можливість прогулянок біля річки та відпочинку на сільському пляжі. Батько Тетяни створив поруч із «Подоляночкою» сад, виноградник та інші сільські городини.

Тетяна розповідає, що вона не хотіла продавати бабусину хатинку, але вирішила реставрувати її, створивши місце для відпочинку родини та друзів. Тут залишились спогади дитинства, а атмосфера хатинки наповнена святістю.

«Подоляночка» стала не тільки зручним місцем відпочинку, але й спадщиною, де зберігається українська культура та історія роду.

Щоб забезпечити комфорт відпочинку, сім'я Лободи змінила і оновила всі зручності в хатині, від матраців та постільної білизни до текстилю та декору. Проте вони намагалися залишити первісну красу хатинки і показати, що старі сільські хати можуть бути чарівними, незалежно від віку.

Ідея «Подоляночки» виникла несподівано, коли Тетяна почала ділитися процесом робіт у соціальних мережах, а інші люди виявили інтерес і почали запитувати про можливість відпочинку в хатині. З цього вирішено створити комфортне місце для відпочинку поблизу дому, яке дозволить гостям насолоджуватися приватністю та природною красою.

«Подоляночка» стала не лише місцем для відпочинку, але й прикладом того, що сучасне село може бути привабливим і спокійним місцем для відпочинку. 

 

Читайте також:

Залишився без ніг та почав розводити креветки. Історія захисника Миколи Тарасенка

Ціни на початку 2024 року: які продукти здорожчають найближчим часом

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (3)
 • Lobodadecor

  Якщо когось цікавить садиба , ось сторінка інстаграм @podolyanochka__ua

  ELENA reply Lobodadecor

  Не відкривається ваше посилання (
 • Олег

  .

keyboard_arrow_up