Вінницькі ліцеїсти отримали новий досвід та незабутні враження, перебуваючи в Нансі

Вінницькі ліцеїсти отримали новий досвід та незабутні враження, перебуваючи в Нансі
  • У березні цього року сорок учнів з Вінницького ліцею №1 вирушили до Франції, щоб взяти участь у міжнародному освітньому проекті.
  • Подорож стала можливою завдяки партнерству Вінницької громади з містом-побратимом Нансі та підтримці європейської організації «Європрихисток».

Для учасників проекту це була не перша подорож до міст-побратимів Вінниці, але перша до Нансі.

— Це — незабутня пригода для наших дітей, які у досить юному віці, на жаль, побачили вже багато негативу: війна, повітряні тривоги, уроки в укриттях, — зазначає директорка департаменту освіти міської ради Оксана Яценко.

Відео дня

Упродовж двох тижнів школярі навчалися у коледжі Альфреда Мез'єра та проживали в центрі дозвілля Клям, розташованому у мальовничому передмісті Нансі, Арт-сюр-Мерт. Вони мали змогу поглибити свої знання з французької мови, попрактикувати її у безпосередньому франкомовному середовищі та знайти нових друзів.

Незабутнім досвідом для школярів стали подорожі визначними місцями Нансі, серед яких площа Станіслас, Середньовічний центр міста, музеї мистецтв і зоології, карамельна фабрика та відпочинок у мальовничих французьких горах Вогезах.

За словами учнів, це виявився цікавий освітній досвід, а також можливість побачити іншу країну.

— Обмін досвідом з іноземними однолітками відкрив нові перспективи для нас. Ми не тільки відпочили від повітряних тривог та стресу, а й отримали масу незабутніх вражень та емоцій, — розповідає учень 10-В класу Артем Розлуцький.

Вчителька французької мови Ольга Кузьменко, яка супроводжувала дітей у поїздці, висловила вдячність муніципалітету Вінниці та місту Нансі за організацію активного та незабутнього дозвілля, яке надовго запам'ятають вінницькі учні.

 

Читайте також:

Коли в Україні розпочнуться та скільки триватимуть літні канікули в школах

«Хочемо, щоб діти та батьки знали все про цю хворобу»: у Вінниці відкрили Школу цукрового діабету

Не словом, а жестом: вінницька молодь навчає допомагати нечуючим під час війни

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • Марианна Рогожук

    Неймовірний досвід та враження для учнів під час війни! Велика шана всім організаторам!

keyboard_arrow_up