Вінницька міська рада розширила перелік осіб, які можуть отримувати соцпослуги

Вінницька міська рада розширила перелік осіб, які можуть отримувати соцпослуги
  • На черговому засіданні сесії Вінницької міської ради депутати ухвалили рішення про розширення переліку осіб, які можуть отримувати соціальні послуги у Вінницькому територіальному центрі соціального обслуговування.
  • До списку категорій увійшли члени сімей полеглих Захисників і Захисниць, які є громадянами похилого віку та особами з інвалідністю.

Міська рада регулярно розширює перелік муніципальних пільг, якими можуть скористатися члени сімей полеглих Оборонців. Наприклад, минулого року запровадили виплати для діток полеглих воїнів на оздоровлення, кошти сім’ям полеглих Захисників, чиї діти йдуть до першого класу, кошти дітям до Дня Святого Миколая.

Відтепер містяни похилого віку та люди з інвалідністю, які є членами родин загиблих чи безвісти зниклих оборонців, зможуть отримати послугу «Догляд вдома» від фахівців Вінницького Терцентру. 

— Обов'язок департаменту соцполітики міської ради — дбати про родини Захисників і Захисників. Такі сім’ї перебувають у нас на супроводі та отримують державні і муніципальні пільги. Це важливий напрям нашої роботи, — зазначає директорка департаменту соцполітики Вінницької міської ради Валентина Войткова.

Відео дня

Для надання соціальних послуг у Терцентрі до відповідної заяви додатково потрібно мати посвідчення члена сім’ї військовослужбовця, який загинув (помер) чи пропав безвісти під час проходження військової служби.

Всі соціальні послуги членам сімей загиблих (померлих), безвісти зниклих за особливих обставин Захисників і Захисниць України, незалежно від доходу отримувача соціальних послуг надаються за рахунок бюджетних коштів.

Загалом у пріоритеті «Турбота» цього року у бюджеті громади передбачено понад 800 мільйонів гривень, а це — 27% коштів, які не входять до захищених статтей.

 

Читайте також:

Здешевлення кредитів для місцевого бізнесу триватиме і у 2024 році

Зарплата 50 центів, а пенсія — 1 долар. Розповідаємо, яким для вінничан видався 1993-й рік

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up