У Вінниці знову ремонтують багатоповерхівки. Відновлюють бюджетні капремонти, які зупинила війна
- Після тривалої перерви, через воєнний стан в Україні, департамент житлового господарства відновлює роботи з капітального ремонту житлових будинків.
- Розпочали ремонт з покрівель шістьох багатоквартирних будинків.
У багатоповерхівках, де створюють об’єднання співвласників, є можливість зробити один капітальний ремонт за рахунок міського бюджету. А якщо будинок зведений до 1970 року, то фінансова підтримка надається на ремонт одразу двох конструктивних елементів, але не протягом одного року, повідомляють у міськраді.
За словами Романа Фурмана, директора департаменту житлового господарства міськради капремонти розпочали з покрівель, тому що люди довго чекали на нього. Саме ремонт покрівель користується найбільшим попитом у вінничан, і є найдорожчим.
— Роботи проводяться за рахунок коштів місцевого бюджету в якості першого безкоштовного капремонту для ОСББ. Цей ремонт, як правило, потребує багато коштів і співвласники не можуть зробити його самостійно, — каже Роман Фурман.
Оновлюють дахи за адресами:
- вул. Юності, 75 — м’яка покрівля.
- вул. Стрілецька, 55, вул. Пирогова, 55, вул. Академічна, 52, вул. Магістратська, 110 та вул. Гліба Успенського, 69 — шатрові покрівлі.
Нагадаємо, ремонт багатоповерхівок житлового фонду у Вінниці проводиться за Програмою розвитку та утримання житлово-комунального господарства. Відповідно до цієї програми роботи виконуються на умовах співфінансування, де 70 % витрат покриває міський бюджет, решту коштів докладають мешканці.
Ще одна програма стосується тих, хто створив ОСББ. Вони можуть обрати капітальний ремонт одного з конструктивних елементів будинку:
- інженерні мережі розташовані у підвальному приміщенні,
- встановлення енергозберігаючих вікон,
- покрівлі плоскі та шиферні,
- електропостачання,
- капремонт під’їздів та вхідних груп,
- ліфти.
У цьому випадку роботи проводяться безкоштовно, додають у департаменті житлового господарства.
Читайте також:
Що зміниться у липні для вінничан: зростання пенсій, зміни для водіїв, нові штрафи за паління
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.
-
Читач42Війна дала можливість хабарникам владу. Так гол лікар має право звільняти без КЗПп, брати хабарі за працевлаштування, зменшувати оклади, не забуваючи себе-красивого. Це про головного лікаря з вінниці, Пасічник Вадім вад, користуючись що дружина працює в облздраві, прикриває його темні діла по вимаганню коштів, порушення фінансові. Є такі розмови що він ділиться з Ляшко, бо той ніяк не реагує на фін. зловживання....