У Вінниці 10 бійців ДСНС гасили пожежу в закинутому будинку: хто бавився з вогнем, з'ясовують

У Вінниці 10 бійців ДСНС гасили пожежу в закинутому будинку: хто бавився з вогнем, з'ясовують
  • Ввечері 1 січня у Вінниці сталась пожежа в приміщенні недіючої будівлі на Хмельницькому шосе.
  • Вогонь знищив внутрішнє оздоблення приміщення на площі 25 кв.м.

Через необережне поводження з вогнем, ввечері, 1 січня, у Вінниці зайнялося в приміщенні недіючої будівлі на Хмельницькому шосе. Вогонь знищив внутрішнє оздоблення приміщення на площі 25 кв.м. Про це повідомляє Головне управління ДСНС у Вінницькій області.

Аби ліквідувати пожежу, від ДСНС залучалося 10 чоловік особового складу та два спецавтомобілі. За попередньою інформацією, займання виникло через необережне поводження з вогнем. Хто саме бавився, з'ясують фахівці. За однією з версій, пожежу спричинили безхатьки.

Зважаючи на невтішну статистику виникнення побутових пожеж, Головне управління Державної служба України з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області закликає усіх дбати про належний протипожежний стан власних помешкань та дотримуватись правил пожежної безпеки, адже загрозу завжди краще попередити, ніж мати справу з її наслідками.

Відео дня

— Нехтування правилами безпеки призводить до того, що у житлових будинках пожежі виникають значно частіше. Аналіз пожеж показує, що винуватцями більшості з них є самі мешканці, які зневажають правилами пожежної безпеки, — розповідають у Службі надзвичайних ситуацій. — Найчастішими випадками пожеж у побуті є необережне поводження з вогнем, палінням у ліжку в нетверезому стані, перевантаження електромережі.

Щоб запобігти виникнення пожежі у власному помешканні, необхідно дотримуватись правил пожежної безпеки:

  • не паліть у ліжку,
  • слідкуйте за станом та справністю електромережі,
  • у разі виходу з приміщень не залишайте увімкненими телевізори, праски, обігрівачі тощо,
  • не залишайте дітей без нагляду та не дозволяйте їм бавитися сірниками, запальничками та іншими небезпечними побутовими предметами,
  • намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі великої потужності,
  • подбайте про захист помешкання при користуванні пічним та газовим опаленням, дотримуйтесь норм встановлення та правил користування,
  • не використовуйте неякісні, саморобні та несертифіковані побутові електроприлади,
  • контролюйте справність електроприладів, які використовуєте.

Тільки дотримання правил пожежної безпеки дозволить надійно захистити вас і ваш будинок від пожежі. Бережіть себе та своїх близьких.

При виникненні пожежі негайно викликайте рятувальників за номером телефону «101», адже кожна хвилина у цій ситуації має вирішальне значення.

 

Читайте також: 

«Не витріщайся, не розпитуй, не жалій». Як поводитися, коли бачите захисника з інвалідністю

«Мамо, у тебе є знайомі волонтери?». Морпіхам потрібен двигун до човна

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up