«У кімнаті валялася нога людини». Про вибух в гуртожитку Аграрного університету

- Вночі 14 липня в гуртожитку №4 Аграрного університету пролунав вибух.
- У поліції розповіли, що це було самогубство. Кажуть, 39-річний чоловік підірвав вибуховий пристрій невійськового призначення.
- Ми поспілкувалися з мешканцями гуртожитку, які стали свідками цієї події.
Дівчина побажала залишитися невідомою, побоюючись відселення з гуртожитку за одкровення із журналістом.
Вона говорить, що вибух пролунав о 23.35 в кімнаті на шостому поверсі.
— Я відчинила вікно і дивлюся, що повсюди на асфальті скло, — каже дівчина. — З усіх кімнат повиходили люди. Почали обстежувати будівлю, бо з 1 по 5 поверх якраз йдуть ремонтні роботи. Можливо там щось трапилося або це міг бути приліт.
Від сусідів по гуртожитку дізналася, що прогриміло в кімнаті на шостому поверсі. Люди пішли туди та побачили, що в кількох кімнатах на цьому поверсі повибивало двері.
— Знайшли ту кімнату, де пролунав вибух. Хлопці зайшли всередину, побачили, що там розгардіяш. А потім хтось з них крикнув, щоб всі виходили, бо побачив у кімнаті ногу, яка валялася, — каже мешканка гуртожитку.

Коли на місце приїхали поліція та інші служби, то всіх мешканців гуртожитку попросили спуститися на перший поверх. Їх не пускали до кімнат до другої ночі: проводили обстеження приміщень.
«Вийшов на балкон, тримаючи щось у руках»
За словами співрозмовниці в кімнаті проживав будівельник з Криму. Таких робітників там ледь не половина, адже адміністрація гуртожитку зараз проводить ремонтні роботи та найняла робітників.
— Ці робітники щовечора влаштовують гулянки, приводять дівчат. А дирекція на це все заплющує очі. Мовляв, робітники ж виконують роботу, на яку їх найняли, — каже свідка подій.
Щодо самогубці, то того вечора, за словами дівчини, він посварився зі своєю співмешканкою.
— Вона мала бути з ним у кімнаті, але о п’ятій вечора пішла звідти та шукала собі нове житло. До цього робітника прийшов його товариш, з яким вони пиячили. І потім хлопці бачили, як цей будівельник ходив поверхами. Заходив на балкон, щось тримаючи у руках. А потім повернувся у кімнату та стався вибух, — говорить дівчина.
Студентів змушують ремонтувати гуртожиток
На пиятики будівельників скаржаться ледь не всім гуртожитком. Деякі студенти вважають, що в гуртожитку не мають мешкати будівельники, а адміністрація має краще слідкувати за тим, як себе поводять наймані робітники.
Ба більше, студентів Аграрного часто змушують виконувати ремонтні роботи в цьому ж гуртожитку.
— Ми якось носили шпаклівку до четвертої ранку. А більшість студентів працюючі, тож зранку ще мали піти на основну роботу, — каже дівчина.
Після минулої ночі в гуртожитку тиша. Приїжджала поліція ще зранку, опитувати свідків. А у вайбер-чаті з адміністрацією вишу вже пішла команда студентам — почати прибирання та… продовжити ремонтні роботи замість найманих будівельників.
— Я гадаю, що всі ті двері, що повибивало, ремонти у кімнатах після вибуху теж змусять робити нас, — каже дівчина. — А тим, хто буде проти — погрожують виселенням з гуртожитку.
Читайте також:
Вночі в гуртожитку аграрного стався вибух: що відомо
Скерував ракети по Вінниці: викрили адмірала флоту рф у причетності до трагедії 14 липня
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.
Сергей
Читач
Валентина Марущак
Сергей
Не дивчат приводят, а проституток.
Александр Буяльский reply Сергей
Александр Буяльский reply Александр Буяльский