Три роки єдності: вінничани скликають на великий автопробіг

Три роки єдності: вінничани скликають на великий автопробіг
  • Три роки тому українці довели всьому світу, що єдність — це найсильніша зброя у боротьбі за свободу. 23 лютого вінничани зберуться на автопробіг «Ланцюг єдності», щоб вкотре продемонструвати свою незламність та віру у перемогу.

 У Вінниці організовують автопробіг під назвою «Ланцюг єдності».

— Три роки, як українці довели, що немає сильнішої зброї, ніж єдність людей, що боряться за свою державу, — зазначають організатори. — Ми запрошуємо приєднатись до загального автопробігу «Ланцюга єдності» всіх, хто попри весь біль знаходить сили жити далі.

  • Коли: 23 лютого (неділя)
  • Збір о 12.30, початок руху колони 13.00
  • Де: вул. Гетьмана Мазепи, 23 (колишня Чехова) (Грош)

— Беріть з собою прапори. На табличці пишіть надпис чому (або заради кого) виїхали на цей автопробіг, — зазначають організатори. — Ми сильні, коли згуртовані. Не дозволяємо ворогу забрати у нас віру в майбутнє.

Додавайтеся також до чату і домовляйтеся про рух: https://t.me/ Xy9njP1uxokwZGUy

 

Читайте також:

У Вінниці провели чемпіонат з кульової стрільби. Участь у змаганнях прийняли 37 ветеранів

У Вінниці десятки пар поєднали долі на День закоханих

Колишнього командира дивізіону ЗСУ засудили за зраду та дезертирство

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (6)
  • Николай Глушко
    Я думав що у нас єдність з1991р
  • Анна Шевелева
    А ТЦК буде?
    Анна Шевелева reply Анна Шевелева
    Олег Корунець розкажіть будь ласка потім скількох на цьому автопробігу мобілізували.🙏
    Олег Корунець reply Анна Шевелева
    Anna  Sheveleva буде
    Евгений Смол reply Анна Шевелева
    Анна Шевелева  Вона зробила той ПРОБІГ..)
  • Валерій Світельський
    Добре є ,сказав гуцул.

keyboard_arrow_up