Тест до Дня ліквідатора: що ви знаєте про аварію на ЧАЕС

Тест до Дня ліквідатора: що ви знаєте про аварію на ЧАЕС
  • 14 грудня в Україні — День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
  • Така дата обрана невипадково — в 1986 році 14 грудня Державний комітет прийняв в експлуатацію захисні споруди на Чорнобильській АЕС.
  • Нині 14 грудня — це пам’ятний день, в який згадують тих, хто віддав свої життя заради порятунку інших, а також вшановують героїв-ліквідаторів, які, ризикуючи здоров’ям, ліквідували наслідки техногенної катастрофи.

Їхній подвиг залишився в історії та живе в пам’яті кожного українця. А з 2006 року День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС ще й офіційно заснований на законодавчому рівні.

До цього дня склали тест про факти, пов’язані з цією техногенною катастрофою. Тест нижче у матеріалі. Також вас можуть зацікавити наші інші опитувальники:

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • Вікторія
    Вигнали на першотравневу демонстрацію! Всіх! Школи, університети! Всю молодь прогнали на парад! Мене батьки не пустили! Вдома вимили всю підлогу, увесь пил прибрали з меблів, у входу завжди лежала мокра ганчірка! Більше нічого не робили, це був єдиний захист! ХЗ допомог чи ні! срср робив вигляд що нічого не сталося! Ненавиджу совок!

keyboard_arrow_up