Технічний університет 23-й у рейтингу вишів України: На яких місцях інші заклади Вінниці?

Технічний університет 23-й у рейтингу вишів України: На яких місцях інші заклади Вінниці?
Національний технічний університет визнано одним з кращих серед вишів держави - 23-є місце є почесним у списку двохсот навчальних закладів.
  • Опубліковано результати рейтингу «Топ-200 Україна 2024» серед вишів нашої держави.
  • Розповідаємо, як оцінили роботу вінницьких вишів.

Вінницький національний технічний університет посів найвищу сходинку у рейтингу «Топ-200 Україна 2024». Наша навчальний заклад на 23-й сходинці.

До першої тридцятки увійшов також національний медичний університет імені Миколи Пирогова (28 місце).

Відео дня

Донецький національний університет імені Василя Стуса на 31 місці.

Два інші наші виші — державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського і національний аграрний університет не потрапили до першої сотні рейтингу: педагогічний на 126 місці, аграрний — на 129-му.

Перше місце цьогорічного рейтингу вдруге посів Київський політехнічний інститут ім. Сікорського. На другій сходинці залишився Київський національний університет ім. Шевченка. На третій — Львівська політехніка, яка піднялась на одну позицію вище.

Результати рейтингу оприлюднено на сайті ОсвітаUA. Рейтинг вишів вісімнадцятий рік поспіль розробляє Центр міжнародних проєктів «Євроосвіта» спільно з міжнародною групою експертів IREG Observatory on Academic Ranking and Excellence.

У повідомленні зазначається, що під час складання цьогорічного рейтингу експерти враховували сучасні тенденції розвитку вищої освіти, яка зазнає великих втрат внаслідок повномасштабного воєнного вторгнення росії в Україну.

Серед основних напрямів подальшого розвитку рейтингових технологій запропоновано використання багатокритеріальних підходів до оцінювання ефективності діяльності університетів на основі обробки великих масивів даних про роботу ЗВО (Big Data), які можуть бути отримані з відкритих джерел і валідність яких може бути перевірена. На цих засадах було побудовано вісімнадцятий академічний рейтинг закладів вищої освіти України «Топ-200 Україна 2024».

Читайте також:

«Він починав з теплиці на подвір’ї». Про свій бізнес розповіли агроном і програміст, що вирощують садові суниці

У Вінниці судитимуть черкащанина, який незаконно переправляв військовозобов'язаних за кордон

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • Максим Коломийчук

    ВНТУ може перемогти лише в рейтингу корупції

keyboard_arrow_up