Сьогодні Вінниця прощається із загиблими Захисниками Дмитром Паламарчуком та Сергієм Стрипою

- В останню путь Вінниця проводжатиме ще двох Героїв, які до останнього подиху захищали Україну.
- Поховають воїнів на Алеї Слави Сабарівського кладовища.
Дмитро Паламарчук
Дмитро Паламарчук мобілізувався до лав Збройних Сил України навесні минулого року. Після військового вишколу у Франції воював у званні молодшого сержанта у складі 410-го окремого стрілецького батальйону, був командиром відділення. Разом із побратимами виконував бойові завдання на Харківському напрямку. Життя воїна обірвалося 29 грудня внаслідок мінометного обстрілу позицій поблизу села Лиман Перший. Йому назавжди залишилося 46 років…
Народився Дмитро у Вінниці 2 квітня 1977 року. Навчався у школі №29, здобув професію електрика у ЦПТО №1, а згодом і середню юридичну освіту у Вінницькому м’ясо-молочному технікумі. Проте за фахом не працював, натомість усе своє життя присвятив автомобілям.
— Дмитро обрав собі роботу до душі. Він любив автомобілі, завжди був за кермом. До війни працював водієм на різних підприємствах міста, — розповідає дружина полеглого Героя Мирослава. — Чоловік ніколи та нікому не відмовляв у допомозі. Підтримував усіх у біді та радів за найменші успіхи. А найбільше пишався двома нашими синами. Саме тому не ховався за спинами, а вирушив боронити країну від ворога.
- Церемонія прощання із Дмитром Паламарчуком розпочнеться о 10.30 біля його будинку за адресою: вул. С. Зулінського, 34-А.
- Поминальну панахиду за воїном відслужать о 12.00 у Спасо-Преображенському кафедральному соборі.
- Поховають Героя о 13.00 на Алеї Слави Сабарівського кладовища.
Сергій Стрипа
Сергій Стрипа розпочав свій бойовий шлях у 2018 році. У зоні ведення Операції Об’єднаних сил його й застала звістка про повномасштабне російське вторгнення. Відтак Сергій був серед тих, хто першими стали на захист України та стримували навалу ворога у найважчий період війни. Боронив незалежність та суверенітет країни у лавах 28-ї окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу. Як штаб-сержант займався підготовкою особового складу до виконання бойових завдань, перебував на найгарячіших ділянках фронту. Останній бій прийняв на Бахмутському напрямку 27 січня. Воїну було 42 роки.
Народився, зростав та навчався Сергій Стрипа у Немирові. Вищу освіту здобув у Київському юридичному університеті. Обрав для себе небезпечну, але дуже необхідну професію рятувальника. Працював в одній зі столичних пожежних частин, а згодом перевівся до вінницької. У місті над Бугом створив сім’ю, виховував з дружиною доньку та сина.
— Сергій жив Україною, був справжнім патріотом. Своєю місією обрав порятунок людей. Віддав роботі всього себе, попри ризик та небезпеку, — каже дружина загиблого воїна Вікторія. — Мужність та відповідальність були у нього в крові. Від народження та до трагічного завершення життя він залишався вірним собі, своїм принципам та гідно виконував військовий обов’язок…
За доблесне виконання військового обов’язку Сергій Стрипа був нагороджений медаллю Головного управління розвідки та медаллю «10 років сумлінної служби» Міністерства оборони України.
- Попрощатися із Захисником та схилити голови у поминальній панахиді вінничани зможуть о 12.00 у Спасо-Преображенському кафедральному соборі.
- Чин поховання воїна відбудеться о 13.00 на Алеї Слави Сабарівського кладовища.
Висловлюємо співчуття рідним та близьким Героїв! Вічна пам'ять!
Редакція RIA/20 хвилин, нагадаємо, має проєкт «Героям Слава!». Розповідаємо вінничанам про наших неймовірних бійців, щоб слава про них та їхню мужність летіли далеко за межі України! Нам є ким пишатися!
Також ми часто пишемо про волонтерів та організації, які допомагають армії та постраждалим від війни. Всі історії зібрали у рубриці «Герої тилу». Почитати їх ви можете за посиланням.
Читайте також:
«Робимо ставки, де знову перейдуть дорогу на Соборній». Чому вінничани байдужі до полеглих воїнів?
«Поранені кричать не так від болю, як від травматичного шоку» — лікар повернувся з фронту
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.