Ще три вулиці у Вінниці перейменують на честь загиблих Героїв

Ще три вулиці у Вінниці перейменують на честь загиблих Героїв
 • До сесії міськради підготували проєкт рішення, яким перейменують ще три вулиці на честь загиблих Захисників України. Про кого йде мова?
 • А ще на території десятого мікрорайону з’явиться вулиця, названа на честь президента Ічкерії

Виконком міськради 16 листопада ухвалив рішення №2985, яким схвалив нові назви для деяких вулиць та провулків.

Так, вулиця Ушинського стане вулицею Юрія Степанюка; тупик Скіфський — провулком Дениса Лабунського, а вулиця Верхарна — вулицею Дениса Бабія.

Юрій Степанюк. Молодший лейтенант з Вінниці. Загинув, захищаючи Україну від окупантів. За особисту мужність, виявлену в захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, нагороджений Орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня (посмертно).

Відео дня

Денис Лабунський. Сержант з третьої штурмової бригади, спортсмен, Герой України (посмертно). Учасник боїв за Донеччину, Запоріжжя та Київщину. Загинув 24 листопада 2022 року в битві за Бахмут на Донеччині. Під час прикриття побратимів, він отримав смертельне поранення.

Денис Бабій. Захисник був офіцером 3-ї окремої штурмової бригади. У місті Дениса знали як лідера ультрасу вінницької «Ниви». «Трейн» (позивний Дениса Бабія) був одним із лідерів націоналістичної громадської організації «Центурія». Активний учасник Революції Гідності. Денис «Трейн» Бабій загинув 21 квітня 2023 року під Бахмутом. 

У хлопця залишилася мама та вагітна дружина.

Вулиця Дудаєва та нові топоніми для сіл

До того ж у місті з’явиться вулиця імені Джохара Дудаєва — на честь першого президента республіки Ічкерія (Чечня), який боровся з російською диктатурою.

Місцевість, що отримала таку присвяту, розташована в межах мікрорайону, обмеженого вулицями Келецька, Миколи Ващука, Джерельна, Барське шосе у місті Вінниці та з трьох сторін огинає земельну ділянку з кадастровим номером 0520688900:05:001:0102.

І ще одним пунктом ухвалили нові топоніми для приміських сіл.

Найменувати вулиці на території садових товариств: 

Зауважимо, що нові топоніми для вулиць і провулків ще мають ухвалити на сесії міськради.

 

Читайте також:

«Нам його бракуватиме»: тисячі вінничан на колінах зустріли Дениса Бабія, що повернувся додому на щиті

Старі та нові назви вулиць Вінниці: склали список перейменувань у місті після 24 лютого

«Нас знають всі надзвичайники країни» — У Вінниці шиють спецодяг для пожежників

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (11)
 • Надежда Дехтярова

  У нас так багато загиблих..... Виділяючи одних, принижують інших. Одні мами будуть гордитись, а інші плакати і думати чому не їх діти . На мою думку всі , хто боронив чи боронить, або надалі буде боронити нашу землю--рівні.
 • Настя Вадим

 • Олег Каськов

  А що поганого зробив Еміль Верхарн? Вінниця-єдине місто в Україні де є вулиця,названа на честь цього бельгійського поета-символіста. Чи всі "колишні" вулиці вже перейменовані?

  Читач reply Олег Каськов

  Вони неграмотні, навіть не знають хто це. А з Києва (і даже вище) рознарядка перейменувати.
 • Ivanna Petrenko

  Мій Трейн, навіки♥️🚂

keyboard_arrow_up